Kolay Hobiler

Su Damlaları Örgü Lastik Modeli Örgüye Başlama Tekniği

5 Aralık 2019
Su Damlaları Örgü Lastik Modeli Örgüye Başlama Tekniği

Su damlaları motifleri ile lastik örgü örneğini örgüye başlama kısmı olarak kullanabilirsiniz. Motiflerin nasıl yapılacağını detaylı olarak buradan öğrenebilirsiniz.

Günümüzde en çok talep gören, eşya ve kıyafetler, el emeği olanlardır. Özellikle, bunu en çok örgü işlerinde görmek mümkündür. İlmek ilmek, desenlerle dokunan hırka, bluz ve kazaklar, göz dolduran tasarımlardır. Tekstil makinelerinde dokunan hırkalar ile el yapımı hırkalar, yan yana konulduğunda, fark açıkça göze çarpar. Kalitesi, duruşu ile hazır hazır giyim ürünlerine nazaran, el yapımı olanlar, oldukça güzeldir.

Örgü örmek isteyip de bugüne kadar hiç örmemiş kişiler için, çok güzel örgü örme platformları bulunuyor. Bu platformlarda, resimli anlatımlar sayesinde, kolaylıkla öğrenmek mümkün olmaktadır. Bilen kişiler de örgü dergileri ve siteleri vasıtasıyla, kendilerini geliştirebilirler. Modelleri uyguladıktan sonra, kazaklar ve hırkalar üzerinde, farklı dokunuşlar da yapılabilir. Minik çiçek motifleri, ya da kişiye özel harfler işlenebilir. Bu vurgular, kişinin kendine özel tasarım şekilleridir. Konfeksiyonda, tekdüze giyimin sunduğu, basit standartlaşmadan uzaklaşmak, kişiyi özel kılacaktır.

Su Damlaları Örgü Modeli

Örgü modelleri ile çevrede fark yaratmak mümkündür. Yaratıcılığı yansıtan bazı tasarım kazaklar, çevrede takdir ve beğeni toplayacaktır.Özellikle, soğuk kış günlerinde, kazaklara yakışacak yapımı basit ve şık modelin örülmesi, tavsiye edilir. Aynı modeli, hırkalarda da uygulamak mümkündür. Desen ağırlıklı giyimi sevenler için, önerilecek bir modeldir. Yapımı zahmetsiz ve süratle ilerleyebilecek bir örgü modelidir. Çocuklar için de kazakların da beğenecekleri bir tasarım olacaktır. Zevkle giyilecek bir model olmasının yanı sıra, hediye edildiği zaman da beğeni toplayacaktır.

Su Damlaları Lastik Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.