Kolay Hobiler

Su Gibi Güzellik Mevsimlik Örgü Modeli Tarifi

13 Eylül 2019
Su Gibi Güzellik Mevsimlik Örgü Modeli Tarifi

Örgü mevsimlikler yapma vakti geldi. Bu örgü modeli ile yelekler, şallar, hırkalar ve bebek örgüleri örmeye var mısınız?

Kadınların severek yaptığı el işlerinden bir tanesi örgü işidir. Evlerinde oturarak, kahvelerini içerken el işi yapmayı çok severler. Birçok örgü modelleri vardır. Herkes tarafından sevilerek yapılıyor. Örgüler yıllardan beri var olan el işlerimizdendir. Halkımız tarafından yapılması da kullanılması da çok sevilir.
Bebek örgüleri en tercih edilen örgü modelleri arasında yer alıyor.
Çevrenize yakınımızda bir bebek olduğu zaman ona ilk olarak örgü işleri yapmayı planlarız. Bebek Örgüleri bebekleri her zaman sıcak tutar. Her zaman severek kullanılıyor. Bebek örgü modellerinin birçok çeşidi vardır. Hırkalar, şapkalar, atkılar, bebek patikleri, bebek yelekleri son derece kullanışlıdır. Son zamanlarda bebek battaniyeleri, ebeveynler tarafından ilgi görüyor. Bebek battaniyesi, kış aylarında bebeğinizi sarabilir ve onu soğuk hava koşullarına karşı koruyabilir. 

Mevsimlik Örgü Modeli Tarifi

Örgüden yapılmış olan bebek örgüleri hem gösterişli hem de kullanışlıdır. Bebek patikleri ise annelerin severek kullandığı örgü modellerinden bir tanesidir. Kendi bebeğiniz veya çevrenizdeki bir dostunuzun doğacak olan bebeği için sizler de bebek örgüleri, örerek onlara hediye edebilirsiniz. Kendi el emeğiniz olan bu örgüleri, hediye ettiğiniz kişiler çok beğenecektir. Kız bebekleriniz için daha çok, pembe, kırmızı, beyaz, yeşil, tonlarını tercih edebilirsiniz. Kız bebeklere örmüş olduğunuz bu örgülere, çeşitli boncuklar veya kurdele yardımıyla, süslemeler yapabilirsiniz. Erkek bebekler için ise daha çok mavi, beyaz, kahverengi, yeşil ve yeşilin tonlarını kullanabilirsiniz. Bebekleriniz için öreceğiniz örgülerin iplerini alırken bebek için uygun olduğundan emin olun.

Mevsimlik Örgü Modeli Tarifi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.