Kolay Hobiler

Su Yeşili Yazmaya Harika Bir Tığ İşi Fıstık Oyası Yapımı

25 Nisan 2019
Su Yeşili Yazmaya Harika Bir Tığ İşi Fıstık Oyası Yapımı

Su yeşili rengindeki yazmaya  sarı ve mürdüm renklerini kullanarak fıstık oyası yapımı. Üstelik modelin anlatımı videolu olarak gösterilmiştir.

Su yeşili rengindeki bir yazmaya sarı ve mürdüm renklerinde yapılan fıstık oyasının anlatımı bu yazıda. Fıstık oyaları tığ işi ile uğraşanların en çok karşılaşmış oldukları oyalardandır. Her yazmaya farklı modeller yapılabiliyor. Sade bir tülbent olan su yeşili rengindeki yazmaya uygulanan bir fıstık oyasının nasıl yapıldığını bu yazıda öğrenmiş olacaksınız. Tığ işi oya yapmayı öğrenmek isteyenler için paylaşımlarımız genellikle videolu olmaktadır. Çünkü böyle paylaşımlar kadınların öğrenmesine daha çok yardımcı oluyor. Su yeşili yazma kenarına uygulanan oya modeli de yapımından kenara işlenene kadar tüm detayları ile gösteriliyor.

Tığ işi fıstık oyası yapımı

Yapılan yorumlara bakıldığı zaman kadınların çoğu modele artı puan vermiş ve beğenmiş. Bu kadar beğenilen bir modeli sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz. Sade renk tüm yazmalarda kullanabileceğiniz bu oyayı öğrenmek için dakikalarınızı ayırmanız yeterli olacaktır. Hem yazma hemde oya uyumuyla bu şık örneği hemen çıkart!

Tığ İşi Fıstık Oyası Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.