Kolay Hobiler

Şu Zamana Kadar Böylesini Görmediniz İğne Oyası Modeli

26 Temmuz 2019
Şu Zamana Kadar Böylesini Görmediniz İğne Oyası Modeli

Şu zamana kadar böylesinizi görmediniz diyebileceğimiz iğne oyası modeli. Bu iğne oyası modeli göz kamaştırıyor.

Evinizde boş zamanlarınızı daha değerli ve önemli yapan örgü ürünlerinde birçok model ve desen bulunuyor. Minik bir bebek için binlerce çeşit bebek örgü ürünleri bulunuyor. Eviniz için veya hediyelik olarak yapabileceğiniz rengârenk desenli yazmalar bulunuyor. Sizde istediğiniz modeli seçerek kısa zamanda yapabilirsiniz. İsterseniz internet üzerinden girişimci bir kadın olarak iğne oyaları yaparak kazanca dönüştürebilirsiniz. 

Özellikle düğün sezonunda kadınların çok önem verdiği tülbent ve yazmalar çeyizde en önde sergileniyor. Yazmaların uçlarında bulunan desenler ve ipler kişiden kişiye değişen özelliklere sahiptir. Simli ipli desenler ile şık bir başörtü ürününe sahip olabilirsiniz. Boncuklu veya özel çiçek desenli motifler yaparak zarif bir başörtü modeli yaratabilirsiniz.

2019 Yazmaların Trend Desenleri

Kadınların günlük hayatta takmış oldukları başörtü ve çeyizlik yazmalar günümüzde çok gelişmiş tasarımlara sahiplik ediyor. Farklı ip ve desenlerden oluşan şık başörtü ürünleri için sizde anlatımlı oya videolarını izleyerek tüm detayları ve aşamaları detaylı inceleyebilirsiniz. Evinizde sohbet ederken veya ailenizle birlikte televizyon izlerken örgü ürünlerini yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan birçok farklı özelliğe sahip modele internet ortamından ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Yeni Kolay İğne Oyası Örneği

Masa örtüsü özellikle son yıllarda örgü olan ürünlerin fiyatları oldukça yüksektir. İstediğiniz model ipi ve diğer malzemeleri alarak evinizde kendiniz örtünüzü yapabilirsiniz. Örgü ile yapabileceğiniz birçok ürün mevcuttur. Bunların başında yazma oyaları ve tülbent modelleri geliyor. Hem çeyizlik hem kendiniz veya sevdikleriniz için özel motifler yapabilirsiniz. 

Kolay İğne Oyası Örneği

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.