Kolay Hobiler

Şubat Ayında En Çok Yapılan İğne Oyası Modeli

22 Şubat 2019
Şubat Ayında En Çok Yapılan İğne Oyası Modeli

Şubat ayında en çok yapılan ve en çok karşılaşmış olduğumuz iğne oyası modelinin detaylı anlatımına bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıda size çok şık ve yapımı kolay bir kelebek oyasının yapımını göstereceğiz. Bu model Şubat ayında en çok yapılan iğne oyası modelidir. Çıtı pıtı, çok şık iğne oyası yazma modelleri. Şirin kelebek modeli de diyebiliriz. Öncelikle alttaki çimenlerin yapımı gösterilmiştir. Zürafalar daha önce hazırlanmıştır. Zürafaların üzerine batarak ayarlanıp sırayla devam ediliyor. Ölçüleri ayarlamak önemli. Bunun için de iğneden yardım alınıyor. Solak Oyacı bu şık oyanın anlatımını 4 dakikada göstermiş. Aşağıdaki videoyu izleyerek bu ayın en gözde iğne oyasının nasıl yapıldığını sizlerde öğrenebilirsiniz.

Her gün farklı bir iğne oyası modeli ile karşınıza çıkıyoruz. Bugünkü modelimizde bu ay en çok yapılan bir model. Kelebek oyası modeli diye adlandırılan oya modeli yapılışı kolay olan oyalardan birisidir. Diğer anlatımlı oyalarımıza oya modelleri kategorisinden göz atabilirsiniz.

Şubat Ayının En Gözde İğne Oyası Modeli


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.