Kolay Hobiler

Sürpriz Bir Model Bonibon Şekerleri Tığ İşi Boncuk Oyası

19 Nisan 2019
Sürpriz Bir Model Bonibon Şekerleri Tığ İşi Boncuk Oyası

İğne oyacı kadınlara sürpriz bir model olan bonibon şekerleri tığ işi boncuk oyasını anlatımlı videosu ile bu yazıda yayınladık.

Muhtemelen ilk defa ismini duymuş olduğunuz bir tığ oyasını daha bu yazıyı inceledikten sonra öğrenmiş olacaksınız. Bonibon şekerleri isimli tığ oyası beyaz boncuklarla yapılıp tamamlanmıştır. Şekerleri anımsatan görüntüsü ile bu tığ oyası modeli kadınlar tarafından çok beğeniliyor. Modeli gören kişiler daha önce nasıl yapıldığını çok fazla sormuşlardı. Bu yazı merak edenlere ve yeni model isteyenlere faydalı olacak. El Emeği Dünyam kanalının yayınlamış olduğu bu şık tığ oyası modeli Türkçe sesli anlatımıyla birlikte gösterilmiştir. Zaman kaybetmeden oyayı yapmak isterseniz aşağıdaki videoyu hemen başlatın ve öğrenmeye başlayın.

Bonibon Şekerleri Tığ İşi Boncuk Oyası

Bugün sizlere bonibon şekerleri oyasının yapılışını anlattık. Her gün güncel olarak yeni tığ oyaları paylaşımlarını kaçırmamak için siteyi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Hiç görmemiş olduğunuz oyaların anlatımlarına bu sayede ulaşmış olacaksınız.

Bonibon Şekerleri Tığ İşi Boncuk Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.