Kolay Hobiler

Süslü mü Süslü Şeritli Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

27 Aralık 2019
Süslü mü Süslü Şeritli Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Görüntüsü çok süslü olan şeritli saç örgü modeli. Bayan örgüleri ve bebek örgüleri yapımında kullanılan göz alıcı bir örnek.

Kadınların zaman geçirmek için tercih ettikleri çeşitleri el işleri vardır. Örgü işleri de bu işlerden en önemlilerinden birisidir. Bazı kadınlar yalnızca bebek örgüleri örerek zaman geçirmeyi tercih ederken bazıları şal, yelek, fular gibi ürünler örmeyi tercih ediyorlar. El işleri sayesinde bazı kadınlar para kazanma konusunda da oldukça başarılıdır. Örgü örerek kendi çapında para kazanan çok fazla kadın bulunuyor. Bu kadınların kazançları oldukça yüksek olabiliyor. Çalışan kadınlar bebek örgüleri ya da şal gibi ürünleri örmede yeteri kadar zamana ihtiyaç duymuyorlar. Bu da ev hanımlarının örgü örerek para kazanmasına olanak tanıyor. Örgü örmek kadınların hem ruhsal durumları açısından son derece iyi hem de zamanı daha verimli geçirmek açısından iyidir.

Süslü mü Süslü Örgü Modeli

Örgü Örmenin Kaideleri Var Mıdır?

Örgü örmenin çok fazla kuralı ve kaidesi olduğu doğrudur. Ancak bu örgü örmenin zor olduğu anlamına gelmiyor. Aksine çok basit birkaç işlem ile ufak da olsa bir şeyler örebilirsiniz. Önce düz örgü ve haruşe gibi sizi zorlamayacak basit modeller tercih etmelisiniz. Sonrasında zamanla zor modelleri tercih etmeye başlayabilirsiniz. Anlatımlı örgüler yardımı ile de çok basit şekilde örmeye başlayabilirsiniz. Örgü örmek için birilerinin anlatmasına ihtiyaç duyuyorsanız bu konuda çekilen birçok video bulunuyor. Bu videolardan yararlanarak çok rahat bir şekilde örgü örmeye başlayabilirsiniz. Önemli olan doğru ilmek almak ve gereken model sayısına dikkat etmektir.

Süslü mü Süslü Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.