Kolay Hobiler

Süt Dişleri Örgü Modeli Bluz Şal Motifleri Anlatımlı Yapılışı

6 Haziran 2019
Süt Dişleri Örgü Modeli Bluz Şal Motifleri Anlatımlı Yapılışı

Bebek örgüleri, şallar, yelekleri hırkalar ve bluzlarda kullanabileceğiniz süt dişi örgü motiflerinin nasıl yapıldığını bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Evde zaman geçirmek isteyen kadınlar için el işleri son derece ilgi gören aktivitelerdir. Ancak her el işi kadınlar için kolay olmayabiliyor. Bu el işleri içerisinde hemen her kadının bir şekilde yapabileceği en iyi aktivite örgü örmektir. Rengârenk yünler ile son derece renkli örgüler yapmak hem ruha iyi geliyor hem de bir şeyler üretme imkânı sunuyor. Örgü örerek zaman geçirmek her kadının yapmak istediği bir el işidir. Ancak bu el işini yapabilmek için de birtakım kaidelere uymak gerekiyor. Bu kaideler arasında yer alanlardan biri de örgü de kullanılan tekniklerdir. Eğer örgü tekniklerini bilmiyorsanız anlatımlı örgüler ile bu sorunu da aşabilirsiniz. En basit örgü modelinden en karmaşık modele doğru aşama aşama kendinizi geliştirebilirsiniz.

Süt Dişleri Örgü Modeli

Örgü modelleri ile neler yapabileceğinizin pek de bir sınırı bulunmuyor. Hem yazlık hem de kışlık olarak birçok model ortaya çıkarabilirsiniz. Bebek örgüleri, battaniyeler, şallar, fular, atkı, bere ve daha birçok ürün kendi el işleriniz sayesinde üretilebiliyor. Örgü örmenin gerekli şartlarını sağladığınız zaman bir an önce örmek istediklerinizi örmeye başlayabilirsiniz. Kaliteli ve son derece tarz, modaya uygun olan trikoları örerek zamanı daha iyi geçirme şansını bulmuş olacaksınız. Standartlarınızı yüksek tutmak isterseniz biraz daha zor olan modelleri de deneyebilirsiniz. Örgü modelleri ile hem çevrenize hem de kendinize güzel örgüler örebilirsiniz.

Süt Dişleri Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.