Kolay Hobiler

Suya Düşen Damlalar Örgü Yelek Hırka Şal Modeli

18 Şubat 2019
Suya Düşen Damlalar Örgü Yelek Hırka Şal Modeli

Şişle örülen ve tek renk iple yapılan suya düşen damlalar örgü modeli ile yelekleri hırkalar, kazaklar ve şallar örebilirsiniz.

Gelin bir çok örgüde kullanılan suya düşen damlalar örgü modelini hep birlikte öğrenelim. Her türlü örgüde kullanılan bu model tek renk üzerine kuruluyor. Bu model hem kışlık hemde yazlık örgülerde kullanılabilir. Motif olarak damla motifi kullanılmıştır. Nesrin Tabanoğlu örgü modelinin videosunu kanalında paylaşmış. Videoda damla motifleri için atılan ilmek sayıları ve kaç sıra yapılacağı gibi bilgileri anlatmıştır. Dilediğiniz bir renkte örgü ipleri alarak hem çocuklar hemde yetişkinler için örgü örmeye var mısınız? Hadi bu model ile şık örgüler örelim.

Bu yıl iki renkli örgüler gibi tek renk örgülerde moda oldu. Sade seven kişiler tek renkli modelleri tercih ediyor. Bir çok yerde kullanabileceğiniz bu örgü model için Nesrin Tabanoğlu’na teşekkürlerimizi iletiyoruz. Aşağıdaki videoyu izleyerek damla motiflerini öğrenebileceksiniz. Artık nerede kullanacağınızı siz bilirsiniz.

Suya Düşen Damlalar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.