Kolay Hobiler

Tahta Boncuklu Şirin mi Şirin İğne Oyası Modeli

20 Aralık 2018
Tahta Boncuklu Şirin mi Şirin İğne Oyası Modeli

Tahta boncuklar kullanılarak yapılan şirin mi şirin anlatımlı iğne oyası modeli yapılışı. Renkli tahta boncuklarla yazma yapmaya var mısınız?

Renkli tahta boncukları öncelikle gidip tuhafiyeden alıyorsunuz. Sonrasında oya ipi ve iğneyi elinize alarak tahta boncukları kullanarak yazma kenarını işlemeye başlıyorsunuz. Peki nasıl işleyeceğim diye düşünenleriniz vardır. İşte bu sırada devreye biz gireceğiz. Solak Oyacı kanalında yayınlanan anlatımı 7 dakikada gösterilen iğne oyası modeli için çok fazla vakit harcamaya da gerek yok. Şirin mi şirin iğne oyası modeli yapmak çok kolay. Çeyizlik yazmalar, başörtüsü tülbentler ve yemeniler için nostalji oyayı yapabilirsiniz. Bu oyayı hem arkadaşlarınız hemde komşularınız çok beğenecek ve sizlere nasıl yapıldığını soracak olanlar olacak.

Tahta Boncuklarla Yapılan Yazma Oyası

Tüm anlatımlı oyalar için iğne oyaları kategorisi oluşturduk. Bu kategoride onlarca ve yüzlerce anlatımlı oya modelleri paylaşımlarını yapacağız. Boncuklu iğne oyası sevenler için şirin mi şirin bir model. Tahta boncuklarla işlenen oya tek renk yazmalara çok yakışıyor. Gelin bu kolay oyanın anlatımını güzel bir anlatım videosu ile öğrenelim.

Tahta Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.