Kolay Hobiler

Tam Benlik Diyebileceğiniz Kolay Örgü Modeli Yapılışı

22 Temmuz 2019
Tam Benlik Diyebileceğiniz Kolay Örgü Modeli Yapılışı

Bu örgü modelini görünce tam benlik diyeceksiniz. Miniklere yapacağınız tüm örgülerde kullanabileceğiniz harika bir örnek.

Bebeklere örgüler her geçen gün yeni modeller ile ortaya çıkıyor. Kadınlar minikler için elbiseler, yelekler, hırkalar, kazaklar, bolerolar ve patikler gibi bir çok şeyi örebiliyorlar. Bu yazımızda kız bebekler için tığ işi ile yapılan harika bir örgü modelinin anlatımı paylaşıldı. Sizde onlara harika bir yelek örmek isterseniz bu motifleri tercih edebilir ve onlara şık yelekler örebilirsiniz. Modeli gördüğünüzde bu örgü modeli tam da benlik diyeceksiniz. Yapılışı kolay olduğundan dolayı kısa bir süre içinde yeleği yaparak tamamlayabileceksiniz. Daha önceden hiç örgü örmemiş kadınlar bile anlatımı izledikleri zaman nasıl yapıldığını öğrenebilecekler.

Kolay Bebek Örgü Modeli

Denizin el işi günlüğü tarafından anlatılan örgü modeli 1 buçuk saat gibi bir sürede anlatılmıştır. İlk boş vaktinizde videoyu açarak başlatırsanız yeleğin baştan sona kadar nasıl yapıldığını görmüş olursunuz. Tığ, yün ipler gibi malzemeleri tuhafiyeden aldıktan sonra izlemeye başlayabilirsiniz. Aklınıza takılan olursa sorabilirsiniz.

Kolay Bebek Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.