Kolay Hobiler

Tam Zevkinize Göre Tığ İşi Oya Modeli Şahane Bir Motif

28 Ağustos 2019
Tam Zevkinize Göre Tığ İşi Oya Modeli Şahane Bir Motif

Zevkinize göre bir tığ işi yapmak istiyorsanız karşınızda şahane bir model. Videolu anlatımıyla pembe motiflerin yapımı burada!

Tığ işleri kadınların evde boş vakitlerini değerlendirmek amacıyla tercih ettikleri işler  arasındadır. Özellikle de kafa dağıtmak için yapılması gereken işlerin arasında yer almaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelen el emeği işler hala evlerde kullanılan ve yapılan işler arasındadır. Sizler de kendinize günde bir kaç saat ayırarak birbirinden güzel modeller arasından istediğinizi seçerek yapmaya başlayabilirsiniz. Özellikle de çeyiz sandıkların vazgeçilmezi olan eşyalar arasında yer alan göz nuru işler sayesinde de gelir elde etmekte mümkündür. Gittiğiniz her yerde yapabileceğiniz ve yakarken de keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla da  yapmaya başlayabilir ve uzun vadeli kullanabilirsiniz.

Tam Zevkinize Göre Tığ İşi Oya Yapılışı

 En Şık Tığ Oyası Modelleri

Tamamen sizin yeteneğinize ve hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz her modeli öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde hala evlerde kullanılan ve yapılan işler arasında yazma oyaları, masa örtüsü modelleri, peçete takımı modelleri, sehpa örtüsü modelleri, vitrin örtüsü modelleri gibi birbirinden şık ürünler yer almaktadır. Sizler de sevdiklerinize kendi ellerinizle yaptığınız el emeği işleri hediye edebilir ve onlarında kullanmalarına neden olabilirsiniz. Tığ oyası modelleri gününüzde de gidilen evlerin büyük bir bölümünde hala karşımıza çıkmaktadır. Görüntü açısından da oldukça güzel durduğu için kadınların vazgeçilmezidir. Arkadaşlarınızla birlikte bir araya gelerek yapabileceğiniz çok zevki bir iş olup aynı zamanda da çocuklarınız için örme bebekler yaparak başlayabilir ve onlarında mutlu olmalarına katkıda bulunmuş olursunuz. 

Tam Zevkinize Göre Tığ İşi Oya Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.