Kolay Hobiler

Tane Tane Dökülür Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

2 Temmuz 2019
Tane Tane Dökülür Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

Boş vaktinizde yapabileceğiniz tane tane dökülür tığ işi oya modelini isterseniz buradan öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Teknolojinin gücünü kullanarak internet üzerinden her konuda bilgi sahibi olmak çok kolaydır. Internet siteleri üzerinden arama yapacağınız sırada örneğin; tığ işi örgüler yazdığınızda karşınıza yüzlerce farklı anlatımı bulunan modeller çıkar. Tığ işi örgüler ya da danteller örmek istiyorsanız, internette bulunan video sitelerine – tığ işi ile örülen başlangıç modelleri-  yazarak hem tarifini hem de adım adım her ilmeğini izleyerek kolaylıkla tığ işi elişi örmeyi öğrenebilirsiniz.

Tığ İşi Elişi Öğrenmek İçin Neler Yapılmalı?

Tığ işleri örülmesi çok kolay olan modellerin de içinde bulunduğu ve zincir çekilmesi ile başlanan modellerdir. Yanınızda tığ işi örgüler bilen bir aile büyüğünüz, komşu teyzeniz ya da ablanız varsa çok şanslısınız. Çünkü internetteki videoların her ne kadar yararı olsa da anlayamadığınız bir nokta olduğunda soru sorma ve videodaki kişi canlı yayında değil ise anında cevap alma ihtimaliniz çok çok düşük bir ihtimaldir. Fakat bu işi bilen birinden öğrenmek her zaman daha etkili ve daha akılda kalıcı olur. Hem o anda anlayamadığınız noktayı hemen sorup öğrenme şansınız vardır, hem de hayatınız boyunca tığ işi örgüler örmeyi öğreten yakınınızı her daim hatırlama ve hiç unutturmama gibi de bir özelliği vardır. Özellikle genç kızların çeyizleri için hazırlanan birçok tığ işi örgüler vardır. Havlu kenarları masa örtüleri, yatak örtüleri, mutfak takımı, yatak odası takımları, salon takımları gibi binlerce örnek modeli bulunur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.