Kolay Hobiler

Tarifli Çok Kolay Çeyizlik Örgü Modeli Anlatımlı

10 Eylül 2019
Tarifli Çok Kolay Çeyizlik Örgü Modeli Anlatımlı

Çeyizlik örgü modellerinde bugün harika bir tarifli model paylaşımı yapıyoruz. Tüm çeyizlik örgülerde kullanabileceğiniz harika bir örnek.

El İşi Örgüler ile Bebek Hırkası Modelleri

Kış mevsiminin yaklaşması hanımlar için örgü sezonunun açılması anlamını taşır.  Yaz döneminde vakit geçirecek birçok uğraş olmakla birlikte kış mevsiminde evlerinden çıkamayan bayanlar için en büyük avuntu örgü modelleridir. Kış mevsiminde en çok kullanılan örgü gruplarından olan giyim ürünleri kadınların en çok yapmaktan zevk aldıkları ürün gruplarıdır. Her yaşa göre büyük bir özenle yapılan örgüler kişiye özel olması ile de ayrı bir değer kazanır. İster genç ister yaşlı fark etmeden büyük bir memnuniyetle giyilen kazak ve hırkalar kış mevsiminin rahat geçmesini de mümkün hale getirir. Kış mevsiminde en savunmasız halde olan bebekler ise kendilerine örülen hırka ve yelekler ile ısınmanın tadına doyar. Her biri birbirinden güzel bebek örgüleri ile hazırlanan hırkalar her kış bebeklerin yardımına koşar.

Kolay Çeyizlik Örgü Modeli Yapılışı

İçi Isıtan Bebek Hırkaları

Örgü modelleri arasında yapımı en zevkli olan grup tartışmasız bebek kıyafetleri gruplarıdır. Minik minik patikler ve hırkaları hem örmesi zevklidir hem de örgünün çabuk bitmesi hanımları sıkmaz. Bebeklerin bedenine göre hazırlanan hırka ve yelek modelleri soğuk havalarda günlük olarak kullanılması nedeni ile de bayanları rahat ettirir. Yeni çıkan birçok bebek modelini de deneyerek bebeklerinize uygun hırka ve yelekler örebilirsiniz. Birçok farklı model arasından bebeğinize uygun model bulunur. Örgüye karar verdikten sonra örgü teknikleri videolarını izleyerek işe başlayabilirsiniz. 

Kolay Çeyizlik Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.