Kolay Hobiler

Taşlı Boncuklarla Modern İğne Oyası Yazma Modeli Yapımı

30 Ocak 2019
Taşlı Boncuklarla Modern İğne Oyası Yazma Modeli Yapımı

Taşlı boncuklarla yapılan modern bir iğne oyası yazma modeli. Yepyeni bir boncuklu iğne oyası öğrenmek isteyenler bu modelden yapabilirler.

Merhaba arkadaşlar bu videomuzda renkli taşlı boncuklarımızla iğne oyası yapacağız. Yapımı oldukça kolay sadece dikkatli bir şekilde izlemeniz gerekiyor. Detayların belli olması için kaliteyi arttırmayı unutmayalım. Modelin daha iyi anlaşılması için bir anlatımlı video paylaştık. Bir kaç dakika süren videoda taşlı boncukların yazmaya nasıl işlendiği gösterilmiştir. Sizin yapmanız gereken şey malzemelerinizi tamamlamak. Sonrasında zaten videodan izledikten sonra boncukları yazmaya işlemeye hemen başlayacaksınız. Videoda anlamadığınız bir yer olursa bize buradan yorum yoluyla veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşıp sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Farklı ve yeni modellere iğne oyası kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu kategoride hayatınızda görmediğiniz yazma ve iğne oyaları bulunuyor. Sanki hiç iğne oyası bilmeyen kişilere model anlatır gibi modeller anlatılıyor. Bunun içinde iğne oyası yapmak kolay oluyor. Çeyizlik yazma yapacak olanlar taşlı boncuklarla yapılan yazmalar güzel bir fikir olacak. Şimdi modelin nasıl yapıldığına bir göz atın.

Taşlı Boncuklarla İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.