Kolay Hobiler

Tatlı mı Tatlı Örgü Bebek Takımı Sayıları ve Yapımı

17 Ağustos 2019
Tatlı mı Tatlı Örgü Bebek Takımı Sayıları ve Yapımı

Örgü bebek takımları ile kendi yapmış olduklarınızla onları giydirebilirsiniz. Miniklere tatlı mı tatlı örgü takım yapımı.

Evde boş zamanlarını değerlendirmek için kadınların yaptıkları örgü modelleri hala evlerde kullanılan ve yapılmaya devam edilen işler arasındadır. Günümüzde kadınların en vazgeçilmezi olan el emeği işler, gidilen evlerde karşımıza çıkmaktadır. Oldukça keyifli ve zevkli bir iş olup herkesin kolayca yapabileceği değişik örgü modelleri bulunmaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelen ve moda anlamında kendinden hiç bir şey kaybetmeden evlerde kullanılan en değerli eşyalar arasındadır. Özellikle de evlenecek genç kızların çeyiz sandıklarında bulunması gereken eşyalardır. Sizlerde kendinize günde bir kaç saat ayırarak örgü örebilir ve birbirinden şık ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Görüntü açısından da oldukça güzel duran el emeği işler sayesinde gelir elde etmekte mümkündür.   

Örgülerin Büyülü Dünyasına Sizde Uğrayın

İsterseniz kendiniz kullanmak için isterseniz kendi ellerinizle yaptığınız işleri, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.  Kış aylarında soğuktan korunmak için yelek modelleri yaparak soğuktan korunabilir ve uzun yıllar giyebilirsiniz. Evlerde kadınların en çok yaptıkları ve kullandıkları işler arasında atkı, şapka, patik, lif, kazak ve yelek modelleri gelmektedir. Çocuklarınız için örme kıyafetler, çantalar, battaniyeler yaparak başlayabilirsiniz. Oldukça keyifli bir iş olup herkesin kolaylıkla yapabileceği modellerden harika ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Evde boş vakitlerinizi değerlendirmek isteyen kadınları için oldukça kullanışlı işler ortaya çıkarmak mümkündür. Günümüzde hala ek emeği işler sayesinde birçok kadın gelir elde etmektedir. Geçen zamana rağmen en çok tercih edilen ürünlerdir ve alıcısı da oldukça fazladır.  

Tatlı mı Tatlı Örgü Bebek Takımı

tatlı mı tatlı örgü bebek takımı
roba sayılarını verdim arkadaşlar 9 aylık veya 1 yaş bebekler için 80 ilmek basladim toplam da 24 arttirma olacak(ip ince bide haroşa toplandığı için 24 arttirma bilginize)şiş no 3.5…3 yumak kullanıcam.. ipim nako elit baby.. yapacak olanlara kolay qelsin resim:@hobilerim29
tatlı örgü bebek takımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emel dedi ki:

    Patigin tarifi?