Kolay Hobiler

Tavşan Dişi Yazlık ve Kışlık Örgü Modeli Yapılışı

26 Ağustos 2019
Tavşan Dişi Yazlık ve Kışlık Örgü Modeli Yapılışı

Yazlık ve kışlık örgülerin vazgeçilmezi tavşan dişi örgü modeli. Bu örgü modelini öğrendikten sonra her türlü örgüde kullanabileceksiniz.

Ev hanımlarımızın baş tacı örgü modeller yediden yetmişe hem severek hem de severek giyilen ürünlerdir. Kalitesi tartışılmaz örgü modelleri kullanım açısından hazır ürünlere oranla oldukça kalitelidir. Piyasada bulunan birçok farklı ip modeli arasından örülecek ürüne ait olan ip tercih edilerek son derece kullanışlı örgü modeller elde edilebilir. Örgüler genelde kış mevsiminde tercih edilen ürün gruplarıdır. Ev hanımlarının vakit geçirmek amaçlı tercih ettikleri örgüler kış mevsiminde içimizi sıcacık tutar. Patikler, şal modelleri, yelekler, çoraplar hatta atkılar ve kazaklar kış mevsiminde olmazsa olmaz şekilde örülen modellerdir.  Uzun yıllar kullanım ömrüne sahip olan örgü modelleri hediye konusunda da son derece doğru bir tercihtir.

Tavşan Dişi Örgü Modeli

Özenle Hazırlanan Örgü Modelleri

Titizlik ve özenle hazırlanan örgüler bitirildiğinde ortaya son derece muazzam modeller ile örülmüş parçalar çıkar. Tığ ve şişlerin yardımı ile hazırlanan ürünler hem gelir elde etme hem de hediye etme konusunda oldukça ilgi görür. Hediye edilen örgü ürünler daima severek kullanılır ve saklanır. Genç kızların çeyizleri için genelde anneanne ve babaanneler hazır ürün almaktansa ördükleri örgüleri hediye etmeyi daha uygun bulurlar. Kullanırken hatırlanmayı isteyen büyükler bu hediyeler ile daima gelinlerde kalıcı olarak yer edinirler. Geçim kaynağı konusunda da oldukça başarılı olan örgüler oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Her biri birbirinden güzel örgü modeller hemen her bölgede satışa sunularak ciddi bir gelir elde edilmesini sağlar.

Tavşan Dişi Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.