Kolay Hobiler

Tavşan Kulakları Tığ İşi Yazma Oyasını Mutlaka Deneyin

8 Haziran 2019
Tavşan Kulakları Tığ İşi Yazma Oyasını Mutlaka Deneyin

Tığ işi ile yapılan tavşan kulakları yazma oyasını mutlaka denemelisiniz. Komşularınızın çok beğeneceği bu yazma oyası dakikalar içerisinde öğrenilebilir.

Hadi gelin hep beraber tığ oyası yapalım! Biliyoruz ki siz Türk kadınları da bizim gibi tığ işini çok seviyorsunuz… Zaten nasıl sevilmez ki? Büyüklerimizden bize miras kalmış bu kıymetli el emeği ile yıllardır yazma kenarlarını süzlüyoruz. Bunun dışında bu kendi zevkimize göre renklerini seçtiğimiz, motiflerini yaptığımız oyaları bir de havlu kenarlarına ve dantellerimize uyguluyoruz. Hiç vakit kaybetmeden sizin için hazırladığımız videomuzu izleyin ve tığ oyası koleksiyonunuza bir yenisini daha ekleyin.

Beğeneceğinizden ve yapımında keyif alacağınızdan emin olduğumuz bu tığ oyası yazma modellerinize çok güzel yakışacak. Yazma oyaları veya tülbent oyaları olarak kullanabileceğiniz el emeğiniz özel günlerde herkes tarafından kıskanılacak. Çevrenizin ısrarla tarifini soracağı modeli izlemeye hazır mısınız?

Tavşan Kulakları Oyası

Evet dediğinizi duyar gibiyiz. İpliklerinizi ve tığınızı hazırlayın, arkanıza yaslanın ve bu modelimizin keyfini çıkarın. Önce izleyin, sonra uygulayın. Göreceksiniz ki hiç zorluk çekmeden yapacağınız bu modeli çok beğeneceksiniz. Sadece siz değil, çevreniz de kendi yazmalarına uygulamak isteyecek. Göz alıcı renkleri ve harika modeli ile bu oyayı izlemek için ne bekliyorsunuz?

Keyfinize keyif katacak harika bir paylaşım ile Kolayhobiler ailesi olarak karşınızdayız. Buna benzer daha fazla video için bizi takip etmeyi ve güzel videolarımızdan faydalanmayı unutmayın! 

Tavşan Kulakları Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.