Kolay Hobiler

Tavşan Motifli Bebek Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

21 Ağustos 2019
Tavşan Motifli Bebek Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Bebek örgü modeli tavşan motifleri ile daha güzel. Çocuklar tavşan motiflerini görünce bu örgü modelini hemen giymek isteyecek.

Örgü Modellerinde Şık Kışlık Modeller 

Ülkemizde birçok kadın örgü örmeyi seviyor. Örgü örmek kadınları rahatlatıyor. Kadınlar evlerinde oturduğu yerden örgü örerek zaman geçiriyor. Günün yorgunluğunu ve stresini örgü örerek atabiliyorlar. Örgü işleri kadınların kullanmayı sevdiği işlerden bir tanesidir. Kadınlar hayal güçlerini kullanarak, birçok örgü modeli üretebiliyorlar. Birçok örgü modelleri bulunuyor. Sizlerde Örgü örmeyi biliyorsanız dilediğiniz modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için örebilirsiniz. Özellikle kış aylarının yaklaştığı şu dönemlerde, kışlık örgüler örerek, sevdiklerinizi ve kendinizi soğuktan koruyabilirsiniz.

Kışlık Örgüler Her Zaman Moda

Kış aylarında, kışlık örgüler kullanmak son derece ideal olur. Kışlık örgüler sayesinde kendinizi soğuğa karşı korursunuz. Ayrıca güzel örgü modellerini üzerinizde taşımış olursunuz. Kış aylarında en çok tercih edilen örgü modelleri şu şekildedir. Bere ve atkı takımları, eldivenler, hırkalar, şallar kış aylarında sevilerek kullanılıyor. Sizler de kendinize sevdiğiniz için bu modellerden örebilirsiniz. Kışlık örgüler, kış aylarında sıcak tutmak için ideal olacaktır. Kışlık örgüler ile kış ayında soğuktan korunabilirsiniz. Örgü örmek zor gözükse de aslında çok kolaydır. Çağımız tam anlamıyla internet ve teknoloji çağı olduğu için, internetten örgü örme konusunda bilgi alabilirsiniz. İnternette bulunan çeşitli örgü videolarını izleyerek, örgü örmeye başlayabilirsiniz. Sizlerde örgü örerek günlük hayatın stresinden kurtulabilirsiniz. Çeşitli örgü modelleri deneyerek, sizlerde farklı örgüler örebilirsiniz. Bu sayede hem zaman geçirmiş olursunuz, hem de değişik örgü modelleri öğrenmiş olursunuz.

Tavşan Motifli Bebek Örgü Modeli Yapılışı

Tavşan Motifli Bebek Örgü Modeli

İp himalaya everday bebe lux
İp no 70426
Şiş no 3.5
İlmek sayısı 80
Önler 16
Kollar 10 
Arka 24
4 ilmek artırma yerleri
16+1+10+1+24+1+10+1+16

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.