Kolay Hobiler

Tek Parça Halinde Ayıcık Motifli Bebek Örgü Modeli Yapımı

15 Ağustos 2019
Tek Parça Halinde Ayıcık Motifli Bebek Örgü Modeli Yapımı

Tek parça halinde yapılan ve ayıcık motifi eklenerek örülen bebek örgü modeli. Roba, yaka ve kol ilmek sayıları ile birlikte paylaşılmıştır.

Günümüzde özel bir hediye için bayanlar kendi el emekleri ile elde ettikleri örgüleri tercih ediyor. Özellikle kolay ve pratik örgü modelleri hediyeyi alacak kişiyi kendini özel hissetmesine neden olmaktadır. Bu çerçevede siz de hediye almak istediğiniz çeşit – çeşit web site ve mağazaları gezmek yerine örgü modellerine bakarak dilediğinizi örebilir ve en özel hediyeyi kısa sürede hazırlayarak sevdiğinize sunabilirsiniz. Erkekler kendi için yapılan bir örgüler erkeğin kalbinin hoşnut olmasını sağlar. Siz de erkeğin kalbini kazanmak istiyorsanız, kalbe giden bu yolu tercih ederek ona kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. 

En Özel Hediyeler Arasında Örgü Modelleri Yer Alıyor

Erkek şal örgü modelleri bu çerçevede erkeğe hediye edilebilecek en özel örgü modelleri arasında yer alıyor. Siz de onun sevdiği ve en çok tercih ettiği renk tonlarına uyum sağlayacak şallar örebilir ve soğuklardan korunmasını sağlayabilirsiniz. Sadece şal değil bununla birlikte kazak ya da çeşitli örgü modellerine bakarak sevdiğiniz adamın kalbini fethedebilirsiniz. Günümüzde bebeğe hediye alınmak istendiğinde örgü yine ilk akla gelen hediyeler arasında yer almayı başarıyor. Bu çerçevede örgüye olan ilginin bu kadar artmış olması yeni ve özel modellere olan ilgi ve talebi de artırmıştır. Siz de günümüz modellerini yansıtan en özel yazlık örgüler ve kışlık örgü modellerini kurumsal web site üzerinden takip ederek dilediğinizi seçebilir ve birinci sınıf iplik tercih edilerek hemen örülmeye başlanabilir.  

Ayıcık Motifli Bebek Örgü Modeli

Ayıcık Motifli Örgü Modeli
Ayıcık Motifli Bebek Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.