Kolay Hobiler

Tek Renk Örgü Şiş İşi Bebek Yelek Motifi Yapımı

2 Ocak 2019
Tek Renk Örgü Şiş İşi Bebek Yelek Motifi Yapımı

Örgü şişlerinin kullanılmasıyla birlikte ortaya çok şirin motifler çıkıyor. Bu motifleri bebek yelekleri ve bebek örgülerinde kullanabilirsiniz.

Tek Renk Örgü Bebek Yelek Modeli Motifi

Örgücü kadınlar örgü örmeye başladıkları zaman ya şiş ya da tığ kullanmaya başlarlar. Kışlık örgüler için genellikle örgü şişleri tercih edilir ve kalın örgüler örülür. Bebek ve çocuklar için örgü örecek olan kadınlar boy boy örgü şişlerini aldıktan sonra örgü motiflerini öğrenmeye koyuluyorlar. Yapılan yeleklerde, hırkalarda, atkı ve berelerde ve kazaklar gibi tüm örgülerde şiş işi örgü teknikleri kullanılabiliyor. Kimi kadın öreceği örgüde iki renk model istiyor kimileri ise tek renk örgülerden hoşlanıyor. Sadece tek renk ip kullanılarak yapılan örgü isteyenler için şişle örülen bir model ile karşınızdayız.

Örgü olsun, iğne oyası olsun artık kolay öğrenilebiliyor. Anlatımlı kısa videolar sayesinde motiflerin yapımını öğrenen kadınlar uygulamayı da rahatça yapabiliyorlar. Şimdi sizlere yayınlayacağımız bir video olacak. Bu videonun uzunluğu 30 dakika. İngilizce olan bu videoda tek renk yapılan ve bebek örgülerine yakışan bir örgü modelinin anlatımı detaylı olarak gösterilmiştir.

Tek Renk Örgü Bebek Yelek Modeli Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.