Kolay Hobiler

Tek Seferde Yapabileceğiniz İğne Oyası Modeli Yapılışı

17 Ekim 2019
Tek Seferde Yapabileceğiniz İğne Oyası Modeli Yapılışı

Tek seferde yaparak bitirebileceğiniz iğne oyası yazma modeli. Bu yazma modelinin anlatımını izledikten sonra modeli tek seferde yapabileceksiniz.

Bazı iğne oyaları var o kadar kolay ki yazmayı bile tek seferde yapıp çıkmak mümkün. Bazı kadınlar bir gün içerisinde yazma yapıp bitirebiliyor. Bunun nedeni ise oya modellerinin kolay olması. Bir defada yapılıyor diye modelin de hoş olmadığı aklınıza gelmesin. Modellerin hepsi birbirinden güzel ve yapılışları ise çok kolay. Çeyiz hazırlığında olan bir kadın bir hafta içerisinde 5 6 tane yazma yaparak bitirebiliyor. Yazma siparişi alan kadınlarda yine aynı şekil kısa zamanda bir çok yazma yapabiliyorlar. Bunun için gerekli olan şey zaman. Normal işe gider gibi bir gün boyunca iğne oyasının başından kalkılmıyor.

Tek Seferde Yapılan İğne Oyası Yazma

Aşağıdaki iğne oyası modelinde iki tane yan yana olan çiçek oyası motifleri bulunuyor. Model baştan sonra kadar yazma kenarına işlenmesiyle birlikte gösterilmiştir. Marifetli eller tarafından anlatılan iğne oyası modeli binlerce kadın tarafından güzel yorum almış modeldir. Oya yapmaya başlamaya hazır mısınız?

Tek Seferde Yapılan İğne Oyası Yazma Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.