Kolay Hobiler

Temmuz Çiçekleri Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı Anlatımlı

22 Haziran 2019
Temmuz Çiçekleri Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı Anlatımlı

Çiçek oyası sevenler için tığ işi temmuz çiçekleri modelini paylaştık. Sizlerde yeni bir çiçek motifi öğrenmeye hazır mısınız?

Örgü teknikleri içinde özel ve ayrıcalıklı bir yere sahip olan tığ işi modeli olarak seçmiş olduğumuz modelimiz oldukça etkili bir modeldir. Modelimiz geçmişten bu yana modası geçmeyen ve hala kullanılmakta olan harika bir modeldir. Uygulandığında son derece şık duran modelimizi şallarda, havlu kenarlarında, yazma ya da çember kenarlarından rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geçmişten gelen esintileri bugünle birleştiren modelimiz çeyizlerde de en güzel şekilde yerini süslemektedir. Tığ işi modelleri arasında kendini en güzel şekilde fark ettiren modelimizin yapılışı ise sizi çok zorlamayacak şekildedir. Modelimizi örmek için görselin olduğu yere tıklayarak modelimizi inceleyebilir ve hemen yapılış aşamasına hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Temmuz Çiçekleri Oyası

Zarif bir model arayanlar için ideal bir modeldir

Zarif bir model arayışı içerisinde olanlar için modelimiz ideal bir modeldir. Tığ işi tekniği olarak yapımı oldukça pratik ve kolay olan modelimizi örmeye başlarken çok zorlanmayacaksınız. Modelimizi kullanmak için istediğiniz yeri seçebilirsiniz. İster çember kenarı yapımında, ister havlu kenarı yapımında isterseniz şal yapımında modelimizi en iyi şekilde uyarlayabilirsiniz. Zevkinizi yansıtacak şekilde istediğiniz renkte ip rengi seçtikten sonra uygun numaralı tığ da satın almanız gerekir. Modelimizi yapmak için ihtiyacınız olan malzemeleri de satın aldıktan sonra artık işin en zevkli yanı olan modelimizi örmeye başlayabilirsiniz. Evinizin en keyif aldığınız köşesinde vaktinizi en iyi şekilde değerlendirmek için modelimiz hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Temmuz Çiçekleri Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.