Kolay Hobiler

Tığ İşi Çeyizlik Şık Bir Patik Yapımı

2 Mayıs 2019
Tığ İşi Çeyizlik Şık Bir Patik Yapımı

Tığ işi ile yapılan şık bir çeyizlik patik modelinin detaylarını sizinle paylaşıyoruz. Yaz kış kullanabileceğiniz bu modeli dakikalar içerisinde öğrenmek ister misiniz?

Bazı örgüler var ki daima trendlerimiz arasında. Bu tür örgü modellerimizden biride tığ işi ile yapılan patiklerdir. Patikler uzun yıllardır kullanılan bir nevi çorap yerine geçen örgüdür diyebiliriz. Dilediğiniz modelle işleyeceğiniz patik modelleri daima görenleri kıskandıracak türdendir.

İşte yine bir tığ işi patik modeli ile karşınızdayız. Bu tığ işi patik modeli modelinin yapımı hem çok kolaydır hem de görünümü bir o kadar zarif, narin ve naiftir. Üstelik günümüzün trendi olan pembe, su yeşili ve sütlü kahverenginin kenarlarına işleyeceğiniz bu patiklerde dilerseniz inci görünümüne sahip boncuk türlerini kullanabilir motif olarak da gül, çiçek, ve kalp desenlerini tercih edebilirsiniz.

Tığ işi çeyizlik patik yapımı

Görünümleriyle birlikte komşularınızı imrendirecek hem de komşularınızın sizlerden yapımını anlatmanızı isteyecektir. Ayrıca dilerseniz bu modelimizi günlük patiklerde de işleyebilir kullandığınız her alanı renklendirebilirsiniz. Yapımları kolay olup sitemizden videolu anlatımını görebilirsiniz. Her gün yeni model ve yeni motifler ile karşınıza çıkıyor, sizler için daima daha iyi ve daha güzellerini sunmaya çalışıyoruz. Sizde kolay hobiler sayfasını takip ederek her yeni günde başka bir model ile karşılaşabilirsiniz.

Çeyizlik Tığ İşi Patik Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.