Kolay Hobiler

Tığ İşi Dantel Oda Vitrin Salon Takımı Anlatımlı Yapılışı

9 Mayıs 2019
Tığ İşi Dantel Oda Vitrin Salon Takımı Anlatımlı Yapılışı

Çeyiz bohçaları için dantel arayanlara tığ işi ile yapılan harika bir oda virtin ve salon takımını anlatımlı olarak nasıl yapıldığını paylaşıyoruz.

Kışı gerisinde bırakarak capcanlı gelen bu bahar ayında çeyiz hazırlıkları devam ediyor. Çeyiz bohçaları yapacaklara tığ işiyle yapılan ve kesinlikle kendisinden önce gelen dantellere fark atan bu dantel herkesin merakla araştırdığı ve görenleri kıskandırmış bir modeldir. 

Sizde her zaman kullanılan dantellerden sıkılıp yeni bir model arıyor, bu model ile yapacağınız oda ve vitrinlerinizin çok da güzel gözükmesini tercih edebilirsiniz. Odanızın ve vitrinlerinizin herkes tarafından beğenilmesini ve merak edilmesini istiyorsanız sizlerle paylaştığımız bu model tam da aradığınız türden. 

Tığ işi oda takımı danteli yapılışı

Bahar ayıyla canlılık kazanan doğa, cıvıl, cıvıl ötüşen kuşlar ve yemyeşil bir sokak nasıl ki içinizi ferahlatıyorsa, tıpkı bu doğanın güzelliği gibi odalarınıza da de canlılık katarak güzelleştirebilirsiniz. Nasıl mı? Sizinle paylaştığımız bu dantel, kadınlar tarafından çok merak edilen bir modeldir. Ayrıca son zamanlarda çokta tercih edilmiştir. Üstelik vitrinlere oldukça şık bir görünüş katarak odanızı çok güzel gösterecektir. Yapımı ise oldukça basit olup, yapım aşamasında size hiç zor gelmeyecektir. Vitrinlerinizi görenlerin sizden bir örnek isteyeceğine bile eminiz. 

Tığ İşi Dantel Oda Vitrin Salon Takımı Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.