Kolay Hobiler

Tığ İşi Fıstık Çiçeği Oyası İzlemeyen Pişman Olur

27 Eylül 2019
Tığ İşi Fıstık Çiçeği Oyası İzlemeyen Pişman Olur

İzleyip öğrenmeyenin pişman olacağı tığ işi fıstık çiçeği oyası ile karşınızdayız. Bu çiçekli modeli öğrenmek sadece dakikalarınızı alacak.

Gösterişli Duran Tığ işi Modelleri 

 Gösterişli ve bir o kadar da güzel duran havlu kenarları evlerde kadınların en değerli eşyalardır. Yapımı kolay modellerden istenilen her ürünü ortaya çıkartmak mümkündür. Özellikle de boş vakitleri değerlendirmek amacıyla  kadınlar tarafından tercih el emeği işlerdir. Hem görüntü açısından hem de kullanım yününden oldukça dayanıklı ve sağlam olması nedeniyle de yapılır. Evlenecek olan genç kızlar için en önemli eşyalar arasında yer alır. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olmasına rağmen hala büyük bir zevkle kullanılan ve evlerin en güzel köşelerinde sergilenmeye devam etmektedir. Günde bir kaç saat ayırarak yapılan ve uzun yıllar kullanılmaya devam edebilecek özelliktedir.   

Tığ İşi Fıstık Çiçeği Oyası Yapılışı

Kadınların Baş Tacı Olan Tığ Oyaları  

Kadınların her daim baş tacı ve yaparken de mutlu oldukları tığ işleri kullanılan alana büyük bir güzellik ve gösteriş  katar. Örmesi kolay olan bu modeller arasında yazma oyaları, namazlık kenarı, bohça kenarı, vitrin örtüleri gibi farklı ürünler evlerde en çok tercih edilen ürünlerdir. Günümüzde birçok kadın bu el becerilerini geliştirerek, internet üzerinden satışını yaparak gelir elde etmektedir. Evde olan ve çocuklu kadınlar için gelir elde etmek mümkündür. Kendi ellerinizle yaptığınız örgüleri hediye etmek için de yapabilir ve uzun yıllar kullanmalarını sağlamış olursunuz. Sadece bir şiş ve tığ yardımıyla birbirinden şık ve zarif modeller çıkar.

Tığ İşi Fıstık Çiçeği Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.