Kolay Hobiler

Tığ İşi Göz Alıcı Mor Yazma Kenarı Oyası Anlatımlı Yapılışı

6 Aralık 2019
Tığ İşi Göz Alıcı Mor Yazma Kenarı Oyası Anlatımlı Yapılışı

Tığ işi yazma modellerinde bugün paylaşacağımız model göz alıcı yazma kenarına uygulanan bir modeldir. Üstelik örnek detaylı anlatımıyla paylaşılmıştır.

Mor yazma oyası modelini size en kolay şekilde anlatabilmek için güzel bir video hazırladık. Yazma oyaları arasında en sevilen ve en ilgi çeken modellerden biri olan boncuklu yazmalar tığ işi için videomuzu izlemeden gününüzü geçirmeyin. Memnun kalacağınızdan emin olduğumuz güzel bir video sizi bekliyor. 

Hem vaktimi dolu dolu harcamak istiyorum hem de yazmalarımı zarif ve güzel oyalarla süslemek istiyorum diyorsanız, tığ işleri en sevdiğiniz hobilerden biri olabilir. Oya yapmak sadece hobiniz olarak kalmayacak, yaratıcılığınızı öne çıkarmanız ve çeşit çeşit tığ oyaları ile yazmalarınıza güzellik katacağınız anlamına gelecek. Yapımı oldukça basit olan bu modeli çabuk öğrenecek, hatta sevdiklerinize bile oya yapmaları konusunda yardımcı olacakasınız.   

Farklılıkların ve yeniliklerin peşinde koşuyor, bunun dışında sevdiğiniz bir işle oyalanmak istiyorsanız bu çok güzel üç boyutlu tığ işi yazma oyası modeli ile hayallerinizi gerçekleştiriyor ve büyülü bir başörtüsüne sahip olma şansını elde ediyorsunuz. Videomuzu dikkatlice izleyin. Bugüne kadar neden denememişim diye düşüneceğinizden eminiz. Bu yepyeni yazma oyası modeli özel günlerinizde başörtünüzün tüm bakışları üzerine çekmesini sağlayacak. Ne duruyoruz? Başlayalım ve herkes tarafından beğenilen bu modele sahip olmanız için ilk adımı atalım.

Sizler içi araştırıp düzenlediğimiz videomuzu seyrederken keyifle izleyip, oyalarınızı zevkle uygulayacağınızı ümit ediyoruz. İyi seyirler.

Mor Yazma Kenarı Oyası

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.