Kolay Hobiler

Tığ İşi ile Yapılan Bu Oya Modelini Görmeyen Bin Pişman

8 Eylül 2019
Tığ İşi ile Yapılan Bu Oya Modelini Görmeyen Bin Pişman

Tığ işi ile yapılan bazı oya modelleri var ki görmeyen yapmayan pişman oluyor. Sizde pişman olmamak için hemen modeli buradan öğrenin!

Tığ İşleri Nasıl Yapılıyor?

Kadınlar evlerinde çeşitli el işleri yapmayı çok sever. Bu yüzden her zaman bir meşgale ararlar. Tığ işleri kadınların evlerinde severek yaptığı el işlerinden bir tanesidir. Geçmiş yıllardan bugünlere kadar gelmiştir. Birçok değişiklik göstererek kendini her geçen yıl yenilemeyi başarmıştır. Tığ İşleri ülkemizde oldukça fazla seviliyor. Kadınlar tığ oyaları yapmayı da kullanmanıza çok seviyor. Bu yüzden ülkemizde sıklıkla kullanılıyor.

Kolay Tığ İşi Oya Modeli

Çeyizlik Tığ İşleri Göz Kamaştırıyor

Çeyizlik için tığdan örülen birçok model vardır. Bu modeller genç kızların çeyizlerini süslemeye devam ediyor. Çeyiz adetlerimiz geçmişten bugününe kadar gelmiş gelenek ve göreneklerimiz arasında yer alıyor. Çeyizlik için örülen bu yazma oyaları oldukça fazla seviliyor. En çok beğenilen ve örülen çeyizlik yazma okuyor. Kadınlar tarafından çok sevilen yazma modelleri hem çeyizlerde kullanılıyor, hem de kadınlar aksesuar olarak kullanılıyor. Yazma oyası modelleri kadınların en çok ördüğü modeller arasında yerini alıyor. Anadolu’nun birçok kesiminde kadınlar bu oyalı yazmaları severek kullanıyor. Oyalı yazma modelleri oldukça dikkat çekici güzelliktedir. Birçok kadın bu yazmaları örüyor. Ördükleri tığ işi yazmaları çeşitli sitelerde satışa sunuyor. Buradan bu tığ işlerinin sayısını yaparak maddi kazanç sağlıyorlar. Ufak miktarda olsa bir bütçe gelir elde ediyorlar. Tığ İşleri yapmayı seviyorsanız ve bu işte başarılı iseniz, sizde el emeği örgülerinizi satarak maddi bir kazanç sağlayabilirsiniz. İnternet ortamında satış yapmak günümüzde çok kolaydır.

Kolay Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.