Kolay Hobiler

Tığ İşi İle Yapılan Şiş Oyası Yazma Modeli Yapımı

3 Mayıs 2019
Tığ İşi İle Yapılan Şiş Oyası Yazma Modeli Yapımı

Tığ işi şiş yarımıyla yapılan yazma oyası modeli çok fazla beğenildi. Sizde şık görünen bu oya modeli ile yazma kenarlarınızı süsleyebilirsiniz.

Çeyizlerimize renk katan, evimizi süsleyen, mutfağımıza yakışan oyalarımızın yapımlarında kullanırız tığ işini. Bu eşyaları kullanmaya dahi kıyamaz misafir ağırlamada bile çıkartırken aklımızın bir kenarından geçer olur “ ya kirlenirse? “ korkusu. Tığ işi yazma oyaları ve tığ işi oyalarımızın yapımları biraz zahmetli gelir ama oyalarımızın modelleri asla eskimez çünkü insanın el emeği, gözünün nuru olarak dokunana bu oyalar bizim için daima güzelliğini korurlar. 

Şiş Oyası

Peki, ama devir değişir, gün geçer, modalar bile eskir ve yerlerine yenileri gelirken tığ işi modası şu sıralar nedir? Bunun sorusu tabii ki çok kolay. Kadınlarımız evlerinde ekran karşısında otururken yapabilecekleri ve tabii ki yaparken de keyif duyabilecekleri modellerimizden söz edeceğiz. Bu modellerimizin yapımları çok kolay olup yapımları da bir o kadar zevklidir. Hadi biraz göz atalım, bakalım bunlar nelermiş..

eşil yazmanın üzerine yeşil tonlarında işlenmiş oya ve beyaz boncuklar bu yazmanın asilliğini koruyacak ve görenleri kendine hayran bırakacaktır. Beyaz yazmaların üzerine işleyeceğiniz denizin en alıcı mavisiyle işleyeceğiniz oyalara birde sıralı gül motifleri eklediğiniz zaman bu yazma komşularınızı çatır, çatır çatlatacak bir hal alacaktır. 

Şiş Oyası Yazma Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.