Kolay Hobiler

Tığ İşi Kelebekli Dantel Sehpa Örtüsü Virtin Takımı Yapımı

13 Mayıs 2019
Tığ İşi Kelebekli Dantel Sehpa Örtüsü Virtin Takımı Yapımı

Tığ işi örgü kelebek desenli dantel modeli yapımı. Sehpa örtüsü, tepsi örtüsü, vitrin takımı, oda takımı gibi dekoratif ürünler yapabilirsiniz.

Tığ işi ile sehpa örtüsü, vitrin takımı, salon takımı ve oda takımı için kelebekli danteller yapmak ister misiniz? Gelenekleri takip ederek sizlerde evinizin dekorasyonunda el işi ile yapılan dantelleri tercih edebilirsiniz. Üstelik bu dantelleri kendiniz de yapabilirsiniz. Beğendiğiniz dantellerin anlatımlarını izleyerek tığ işi ile bu dantelleri yapmanız mümkün. Bir kaç denemeden sonra artık sizde evinizin dekorasyonuna yardımcı olan dantellerden yapabilirsiniz. Şimdi size paylaşacağımız dantel modeli kelebek motifleri ile yapılan bir modeldir. Model genellikle sehpa örtüsü ve masa örtüsü olarak kullanılmaktadır. Çeyiz bohçalarına bu dantellerden de koyabilirsiniz. Eğer evlenecek olan genç kızınız varsa örneği sizde öğrenin.

Tığ işi kelebekli dantel yapımı

Toplamda 2 adet videoda dantel yapılışı anlatılmıştır. Anlatımı Türkçe olduğu için sizde nasıl yapıldığını rahatça öğrenebilirsiniz. Bunun için tuhafiyeye giderek tığ ve dantel ipileri almanız gerekiyor. Sonrasında sırası ile videoyu izleyiniz.

Tığ İşi Kelebekli Dantel Yapılışı

VİDEO 1

VİDEO 2

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.