Kolay Hobiler

Tığ İşi Kır Çiçekleri ile Tülbent ve Havlu Kenarı Yapımı

19 Mayıs 2019
Tığ İşi Kır Çiçekleri ile Tülbent ve Havlu Kenarı Yapımı

Tığ işi kır çiçekleri motifleri ile tülbentlerinizi ve havlularınızı süsleyebilirsiniz. Tülbent kenarında işlenerek anlatılan harika bir model.

Çeyiz sandığınızın olmazsa olmazı hatta belki de en önemli parçası olmaya hazır yeni bir sıralık çiçekli tığ oyası modeli ile karşınızdayız. Kız erkek farketmeksizin hazırlanan çeyizler evlilik sürecinde iki tarafın da çok önem verdiği göz alıcı parçalar bulundurmaktadır. Tığ işleri ise tüm bu ürünleri süslemekte bir ustadır. Havlu kenarları ve yazmalar gibi bir çok üründe kullanılan tığ oyaları yıllar içinde biriktirilen çeyiz sandığının unsurları için en güzel dekoratif aksesuardır. 

Bu yazıda ele aldığımız sıralı çiçekler modelimiz ile yazma kenarlarınız için en güzel tığ oyasını bulabilirsiniz. Bu şekilde yazma modellerinizi süsler, etrafınızdaki insanların imrenmesine sebep olursunuz. İplik rengi olarak mavi, sarı ve beyazı tercih ettiğimiz bu modelde harika tülbent oyaları ve yazma oyaları ortaya çıkarabilirsiniz. 

Tığ işi kır çiçekleri oyası

Zor gibi gözüksede yapımı oldukça basit olan bu modeli videomuzu izleyerek kolayca yapabileceksiniz. Sıkı ilmekler elde edebilmek için tüm yapım detaylarına dikkat etmenizi rica edeceğimiz videomuzda oyaya şeklini verirken özen göstermeniz de gereken püf noktaları da eklemiş bulunmaktayız. Hiç vakit kaybetmeden çeyiziniz için bu benzersiz tığ oyası ile bezemiş olduğunuz yazmalarınızı hazırlayın. Çeyiz sandığınız ne kadar kalabalık olursa siz de o kadar büyük bir mutluluğa ermiş olursunuz. 

Tığ İşi Kır Çiçekleri Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.