Kolay Hobiler

Tığ İşi Küpeli Düğme Oyası ile Yazmalar Daha Güzel

6 Haziran 2019
Tığ İşi Küpeli Düğme Oyası ile Yazmalar Daha Güzel

Tığ işiyle yapılan küpeli düğme oyası ile yazmalarınız daha güzel görünecek. Dondurma çubuğu yardımıyla yapılan şık bir oya modeli.

Tığ işi günümüzün,  en çok sevilen hemen herkesin yapabilecekleri farklı alanlarda ortaya çıkan el emekleri arasında yer alır. Tığ işleri ile yapılan el emekleri insanlar tarafından beğenilerek ister satın alınabilir istenilirse de çeyizlerin içerisine koyulabilir. El sanatları, içerisinde yer alan tığ işi geçmişten günümüze kadar halen varlığını sürdürmektedir. İstenilen her şeyde tığ işi ile beraber ortaya muhteşem şeylerin çıkmasına yardımcı olur. Örme sanatları içerisinde en çok beğenilen tığ işleri her daim insanların hayallerinde kurdukları farklı tasarımları ile her zaman var olan yerini koruyacaktır.  Tığ işleri uğraşan insanların sağlık açısından pozitif yönlerinin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.  Sinir, stres, alzeimer, depresyon gibi olumsuz duyguların oluşmasının önüne geçer.  Kadınlar,  tığ işlerini hobi haline getirerek boş zamanlarını dolu dolu geçirebilecekleri bir zaman yaratmış olurlar. 

Küpeli Düğme Oyası

Eski dönemlerden, beri süregelen tığ işleri günümüzdeki var olan yerini korumaktadır.  Tığ isleri birçok farklı alanlarda yeni şeylerin üretilmesini yardımcı olmaktadır.  Ortaya çıkan güzellikler arasında şallar ve yazmalar, havlu kenarları, örtüler, patikler, yelekler, oya modelleri ile masa örtüleri, bebek battaniyeleri, bardak altları,  sehpa örtüleri, paspaslar, kazak gibi birçok kategoride kişilerin hayal güçlerinin birleşmesi ile birlikte ortaya güzel eşyalar ortaya çıkmaktadır.  Her zaman, el sanatları içerisinde yer alan tığ işleri 7 den 70’e herkesin hoşuna gitmeye devam edicektir.  Tığ ile yapılan el işi sanatları,   giyim alanlarında da dâhil farklılık gösterir. 

Küpeli Düğme Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.