Kolay Hobiler

Tığ İşi Oda Takımı Danteli Yapılışı Baştan Sona Anlatımlı

28 Haziran 2019
Tığ İşi Oda Takımı Danteli Yapılışı Baştan Sona Anlatımlı

Tığ işi ile yapılan danteller oda takımları, sehpa örtüleri, masa örtüleri, vitrin takımları salon takımları olarak kullanılabilir.

Dantel modelleri sadece dantel yapmanın dışında bir uğraştır. Dantel yapmak bir hobidir. Ev kadınlarının evlerinde bulundukları süre boyunca yararlı parçalar örmesini sağlar. Peki siz dantel yapmayı hobinize dönüştürmeye ne dersiniz?

Anlatımlı danteller ile vitrin takımları yapmak işi her zaman daha kolaydır. İlk etapta iyi takip etmenizi tavsiye ederiz. Detaylara dikkat edin, gerekirse bir kaç kez izleyin. Zaten siz de zamanla farkedeceksiniz ki eliniz alışacak ve ilk anda olduğu kadar zorlanmayacaksınız. Biz ise size farklı modeller sunmaya her zama n devam edeceğiz. Sizlerin severek ördüğünü bilmek her geçen gün daha fazlasını paylaşmamıza sebep olacak. Videomuzu izlerken iyi seyirler hanımlar!

Tığ işi oda takımı danteli

Aşağıda anlatımı paylaşılan tığ işi dantelini ister vitrin takımı, ister salon takımı isterseniz de oda takımı dantelleri olarak kullanabilirsiniz. Hadi bir kaç dakikada dantel yapımını öğren!

Tığ İşi Oda Takımı Danteli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.