Kolay Hobiler

Tığ İşi Pembe Yazmaya Renkli Çiçekler Oya Modeli Yapımı

25 Nisan 2019
Tığ İşi Pembe Yazmaya Renkli Çiçekler Oya Modeli Yapımı

Tığ işi ile pembe renkli yazmaya çiçekler oyasının nasıl yapıldığını paylaşıyoruz. Peki bu kadar şık bir yazma modeli nasıl ortaya çıkıyor?

Her zaman olduğu gibi bu yılda en çok yapılan oya modelleri arasında çiçek oyaları da yer alıyor. İnsanlar çiçek oyalarından yüzyıllardır vazgeçmiş değil. Yeni yapılan yazma kenarlarında renkli çiçekli oyaları görmek mümkün. Çeyizlik yazmalar, hediyelik yazmalar ve başörtülerinde bu oyalar sürekli karşımıza çıkıyor. Pembe yazmaya yapılan renkli çiçekler oyası da görenlerin gözlerini kamaştırıyor. Onlarca kadın bu modelin nasıl yapıldığını merak ediyorlardı. Kolay hobiler sitesine bu oya modelini ekleyerek merak eden kişilerin bu modeli nasıl çıkaracaklarına yardımcı olmak istiyor. Oya ve dantel dünyası kanalının sahibi Derya hanım tarafından anlatımı yapılan oya modelini bir kaç dakikada öğrenmek ister misiniz?

Kullanılan pembe renk yazma ile oya modelinin uyumu harika. Oya örneği yazma kenarında anlatılıyor. Bunun içinde yazmaya nasıl uygulandığınıda görmeniz mümkün. Hadi gelin bu güzel çiçek oyasının nasıl yapıldığını hep beraber öğrenelim.

Renkli Çiçekler Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.