Kolay Hobiler

Tığ İşi Rengarenk Pipet Oyası Yapılışı Bu Model Çok Farklı

2 Eylül 2019
Tığ İşi Rengarenk Pipet Oyası Yapılışı Bu Model Çok Farklı

Pipet kullanılarak yapılan rengarenk tığ işi oya modeli çok farklı. Diğer oyalardan daha kibar görünen modeli buradan öğrenebilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Tığ Oyası Modelleri

Tığ Oyası modellerini kendiniz örerek evde her yerde gönlünüzce kullanabilirsiniz.  Her mekan için uygun tığ oyası modelleri evde her alanda kullanılmaya uygundur. İster vitrin takımlarını vitrinlerinizde ister peçete takımlarınızı salon takımlarınızda isterseniz de fiskos modellerini fiskos masalarınızda kullanarak evlerinizi daha başka bir havaya büründürebilirsiniz. Tığ oyaları hem örmesi  hem de sergilemesi oldukça zevkli olan örgü gruplarıdır. İnce detaylar ile örülen her bir dantel belki zor olabilir ancak kullanım aşamasında çok büyük bir zevk verir. Siz de birçok farklı tığ oyası yaparak yeni bir hobi alanı yaratabilirsiniz. Dilerseniz olduğunuz modelleri satarak da emeğinizin karşılığını alabilirsiniz. Birçok mağaza bugün bu ürünlerin satışını yaparak gelinlerin çeyizine yardımcı olmaktadır.  Siz de bu mağazalar ile anlaşarak ürünlerini orada sergileyebilir ve satışa sunabilirsiniz. Her zevke  hitap eden tığ oyası modelleri hanımların yoğun ilgisi ile karşılaşır ve her koşulda mutlaka alıcı bulur. Özenle ördüğünüz tığ oyalarınızı siz de bu şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Rengarenk Pipet Oyası Yapılışı

Her Dönemin Modası Tığ İşleri 

Tığ işleri günümüzde asla modasını kaybetmeyen ev ürünleri arasında yer almaktadır. Geçmişte büyüklerimizin kullandıkları birçok model bugün bizlere hatıra kalır ve biz de evlerimizde bu modelleri kullanırız. Her genç kız veya kadın evlerinde bu ürünleri severek kullanır. Tığ oyası ile hazırlanan havlu kenarları günlük anlamda da sıkça tercih edilmekle beraber hediyelik olarak da sunulabilir.

Rengarenk Pipet Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.