Kolay Hobiler

Tığ İşi Salon Vitrin Takımı İçin Kıvrımlı Kare Motifi Danteli

10 Mayıs 2019
Tığ İşi Salon Vitrin Takımı İçin Kıvrımlı Kare Motifi Danteli

Salon vitrin takımları için tığ işi ile kıvrımlı kare motifinin nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz? O halde ipini ve tığını eline al ve yapmaya hemen başla!

Günümüzde tığ işinin kullanım alanları ve modellerinin yelpazesi çok geniştir. Her alanda çok farklı modellerde kullanılan bu tığ işinin en çok kullanıldığı yer ise çeyizdir. Çeyizlerin içerisinde yazmalar, salon takımları, oda takımları, havlular, örtüler, başörtüleri gibi şeyler vardır. Eğer sizde evlilik hazırlığı yapıyorsanız kesinlikle bu modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. 

Tığ işinde kullanılan eski modellerin çağı geçti. Artık günümüzde yeni moda ile gelen çok farklı modeller kullanılmaktadır. Bizlerde sizler için daima sıkça merak konusu olan ve herkes tarafından beğenilen modelleri bulup paylaşıyoruz. Yine paylaştığımız bu model, görenleri hayrete düşüren bir modeldir. Üstelik yapımı da oldukça basittir. Hem keyifli zamanlar geçirecek hem de hiç zorlanmadan bu modeli yapabileceksiniz. 

Tığ işi kıvrımlı kare motifi

İster oda takımı ve vitrin takımı, ister sehpa örtülerinde kullanacağınız bu modelin yapımını sizlere videolu anlatımlarımızla sunuyoruz. Videolu anlatımlarımız tığ işi yapmayı bilmeyen insanların bile hemen öğreneceği kadar basit şekilde anlatılmıştır. Sizde eski modellerden çok sıkılmışsanız sitemizden dilediğiniz kadar yeni model bulabilirsiniz. Her yeni günde sizlere çeşitli modeller anlatmaktayız, takipte kalarak bu modelleri de öğrenebilirsiniz. 

Salon Vitrin Takımı İçin Kıvrımlı Kare Motifi Danteli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.