Kolay Hobiler

Tığ İşi Sıra Sıra Dizilen İnciler Kenar Oyası Yapılışı

17 Haziran 2019
Tığ İşi Sıra Sıra Dizilen İnciler Kenar Oyası Yapılışı

Tığ işi ile yapılan ve sıra sıra dizilen incilerle tamamlanan kenar oyası modeli. Bu tığ oyası modeli ile yazmalarınız daha şık olacak.

Tığ işi asırlardır özelliğini hiç yitirmeyen ve genç yaşlı demeden birçok kişi tarafından kullanılan bir el işidir. Tığ ile birçok ürün örebilir ve ördükçe kendinizi geliştirebilirsiniz. Tığ örgüyü anlatan çeşitli internet siteleri ve motif kitapları bulunmaktadır. Sizler de tığ ile örgü örmeyi öğrenmek istiyorsanız internet sitelerinde bulunan ürünleri inceleyebilir veya motif kitabı alarak çeşitli tığ oyaları ile örgüye başlayabilirsiniz. 

Sıra Sıra İnciler Oyası Yapılışı

Tığ ile örgü örmek oldukça zevklidir. Bir şeyleri başarabileceğinizi bilmek ve rengârenk ürünler elde etmek insanın özgüvenini yükselttiği gibi ördükçe stres atmanızı da sağlıyor. O an sadece modele odaklandığınız için kafaya taktığınız herhangi bir problem kendiliğinden uçup gidiyor. 

Tığ ile Kendinizi Ortaya Koyun

Tığ ile örgü örerek çevrenizdekileri kendinize özendirin. Tığ kullanarak bebek şapkası, bebek patiği, bebek yeleği, şal, tülbent, lif ve daha birçok ürünü örebilirsiniz. Ördüğünüz ürünleri kendiniz kullanabilir, hediye verebilir veya satışa sunarak kazanç elde edebilirsiniz. Aksesuarlar da tığ ile yapılabilecek iyi ürünlerdir. 

Lif, örgü bebek, çanta gibi ürünler tığ ile örülerek aksesuar haline getirilebilir. Tığ ile saat ve pantolon işlemesi yaparak kullananlar da vardır. Tığ ile örülecek en sık ürünler arasında çeyizlik yazmalar yer alır. Birçok kişi gençlik zamanında tığ ile yazma, şal ve lif gibi ürünler örerek çocuklarının çeyizine koyuyor ve zamanla daha da şık motifler meydana geliyor. 

Sıra Sıra İnciler Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.