Kolay Hobiler

Tığ İşi Yapanlarda Bağımlılık Yapan Yazma Oyası Yapımı

17 Mayıs 2019
Tığ İşi Yapanlarda Bağımlılık Yapan Yazma Oyası Yapımı

Tığ ili ile uğraşan kadınlarda bağımlılık yapan yazma oyası kenarının nasıl yapıldığını paylaştık. Türkçe videolu anlatım sayesinde sende nasıl yapıldığını öğren!

Çeyizlerin vazgeçilmesi yazma oyaları için dikkat ve emek çok önemlidir. Yazma modellerine göre değişebilen yazma oyaları, yazma kenarlarınızı süsleyecek. Her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz yazma modellerine, yazma oyalarına ve tülbent oyalarına videomuzdan ulaşabilirsiniz. Video içeriğinde ayrıca tığ işi, tığ oyalarını da anlatmaktayız. Çember oya modelleri, mekik oyaları ve en güzel tığ oyalarının yanı sıra tığ işine yeni başlayanlar için de kolay modeller de video içeriğinde yer almaktadır. 

El emeği göz nuru oluşturan bu oyaların satın aldığınız yazmalardan daha kıymetli olacağına emin olabilirsiniz. Yazma kenarlarını kendi zevkinize göre hazırlayabilecek ve kullanabileceksiniz. 

Bağımlılık yapan yazma oyası

Yazma modeline göre seçeceğiniz ip rengi çok önemlidir. Koyu renkler ile açık renkleri kombinlemek yazmalarda her zaman hoş durmakta ve ilgi çekmektedir. Bu nedenle birbirine yakın, cırt renkleri her zaman nötrazile etmek adına sade ve koyu tonları da tercih etmeyi unutmayın. Örgünün şekli ve deseni kadar onu göstereni ayrıca rengidir de. 

Modeli bir farklı hale getirebilmek içinse simli ipler de tercih edebilirsiniz. Simli iplerde en tavsiye edilen tonlar mavi, pembe, mor ve sarıdır. Teninize en çok gidecek, tarzınıza en çok yakışacak ip rengini bularak ilk adımı atabilirsiniz. Her kadına çok yakışacağını bildiğimiz bu model ile iyi örgüler dileriz. 

Bağımlılık Yapan Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.