Kolay Hobiler

Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Dostu Düşmanı Çatlatır

1 Mayıs 2019
Tığ İşi Yazma Oyası Modeli Dostu Düşmanı Çatlatır

Şimdi sizinle paylaşacağımız anlatımlı tığ işi yazma oyası modeli dostu ve düşmanı çatlatan cinsten. Bu kadar iddialı oyayı hemen sende öğren!

Kına gecelerimiz de başımıza aldığımız yazmalar, günlerde kullandığımız başörtüler, sehpa örtüsü ve çeyizlerde yapılan örtüler ile günümüze kadar gelen tığ işleri, günümüzde yerini her türlü alana bırakmaktadır. Harika görünümleriyle, komşularınızı ve çevrenizde ki insanları büyüleyecek motiflerden söz edecek olursak.

Bu yılın kış sezonunda moda olan ve kendinden ödün vermeyecek yazma ve baş örtülerinde en sık tercih edilen ve moda olan modellerimiz; kenarlarında çiçek oyaları ile yapılan yazmalar, kenarları boncuk süslemeli oyalar, rengarenk ipler ile yapılan oyalar, sarı veya altın sarısı tonlarında olan yazmaların kenarlarına inci ile süslenmiş oyalar, yazma ve başörtü kenarlarına tığ ile işlenmiş oyaların içerlerine rengarenk boncuklu görünümler modadır. Havlular içinde kullanılan bu modeller günümüz trendi olan oya modelleridir.

Dostu düşmanı çatlatan tığ oyası

Tığ işi denildiğinde akla sadece çeyiz eşyaları, yazma ya da başörtü gelmemektedir. Günümüzde tığ işinin kullanıldığı alanlar yelpazesi çok geniştir. Kumsal kenarında üzerimize alacağımız şık bir hırkanın yapımı da tığ işi ile olmaktadır. Artık birçok kıyafet ve büstiyerlerde görebileceğimiz dantel motifleri görebiliriz. 

Dostu Düşmanı Çatlatan Tığ Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.