Kolay Hobiler

Tığ İşi Zalım Geceler Oyası İki Sıralı Şahane Model

14 Eylül 2019
Tığ İşi Zalım Geceler Oyası İki Sıralı Şahane Model

Tığ işi zalım gelecek oyası iki sıralı şahane bir modeldir. Sizde bu fırsatı kaçırmayın ve tığ oyasını hemen öğrenin!

Tığ İşi Örgü Nedir

Tığ oyası örgü geçmişi çok eskilere dayanan ve birçok insanın vazgeçilmez hobileri arasında yer alan bir uğraştır. Birçok çeşidi bulunan tığ oyaları geçmişten günümüze dek her genç kızın çeyizini süslemiştir. Büyük uğraş ve emekler sonucu ortaya çıkan yazma oyaları, havlu kenarları, tığ oyası modelleri vazgeçilmezleri arasında olup evlenen her genç kızın sandığını doldurmuştur. Bayanların el emeği göz nuru olan bu çalışmalar uzun süreler saklanıp kullanabilir. Ayrıca her yere götürülebilir olması ve kolaylıkla taşınabilmesi hanımlar için bir kazanç kapısı oluşturmuştur.

Tığ İşi Örgü ile İlgili Bilinmesi Gerekenler ve Püf Noktaları

Tığ oyaları yapmanın püf noktası zincir çekmeyi bilmektir. Her örgünün olmazsa olmazı olan zincir çekmek oldukça basit olmasının yani sıra keyifle çocuklarınıza öğretebileceğiniz bir beceridir.
Aynı şekilde tığ örgüsünün olmazsa olmazları arasında trabzan yapımı ve sık iğne yapımı yer alır. Temel olarak bu üç işlemi bilmekle bile harikalar oluşturabilirsiniz.

Tığ İşi Zalım Geceler Oyası

Her kadının evinde bulunması gereken bu örgü çeşitlerini herkes yaparak hem keyifli vakit geçirebilir hem evlerini istedikleri renk ve desende süsleyebilir hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Gerek verilen uğraş gerekse sevgiyle yapılması nedeniyle çok büyük değere sahip olan örgülerden daha anlamlı hediyeler olamaz.

Emeklerinizi Kazanca Dönüştürme Fırsatı Yakalayın

Her geçen hazır eşyalarda kullanılan zararlı maddelerin artması en başta bebek kıyafetleri olmak üzere bebek şapkaları patikleri battaniyeleri ve çeşitli çantalara olan rağbeti arttırmış doğal olan el yapımı örgüleri aynı zamanda kazanca çevirme fırsatı sağlamıştır.

Tığ İşi Zalım Geceler Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.