Kolay Hobiler

Timsah Sırtı Şiş İşi Kışlık Örgü Modeli ve Detaylı Anlatım

3 Aralık 2019
Timsah Sırtı Şiş İşi Kışlık Örgü Modeli ve Detaylı Anlatım

Şiş işi örgü modellerinden yeni bir model olan timsah sırtı modeli ve detaylı anlatımını bu yazıdan izleyerek öğrenebilirsiniz.

Günlük hayatta hepimizin boş vakitlerini değerlendirdiği uğraş ve hobileri olur. Bunlar genel olarak futbol, pembe diziler, örgü, tığ işleri gibi işlerdir. Kadınların en çok severek yaptığı ve günlük hayatta değerlendirdikleri boş vakitleri daima örgü örmekle geçer.

Timsah Sırtı Örgü ModeliAltın günlerinde, televizyon karşısında, komşuluk oturmalarında, muhabbet ederken veya bilgisayarda oyun bile oynarken kolaylıkla diğer yandan yaptığı bir işlevdir şiş örgü örgüsü. Peki, günden güne sürekli devam eden bu örgülerde sürekli aynı modelleri mi tercih ediyorlar? Hayır. Artık kadınlar, kızlar, babaanne ya da anneanneler hatta hala çocukları bile örgü örerken değişik modeller aramaya başlamış ve yeni modeller ile farklı desenlerde kazak, hırka, triko, pabuç gibi şeyler ortaya koymuştur.

Son moda trendi olan ve çok sık tercih edilen şiş örgü modelleri ise bahar çiçekleri, kız dedikodusu modeli, pırlanta yüzükler, çitlembik örgü modeli, ikili renkler ile örülen modeller, bileşik yapraklar, pirinç taneleri gibi modellerdir. Bu modellerin yapımı çok kolay olup, bu modeller ile çok şık kazaklar ve hırkalar da örülebilmektedir. 

Timsah Sırtı Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.