Kolay Hobiler

Tırtıklı Lastik Diğer Adıyla Fantazi Lastik Örgü Başlama

19 Haziran 2019
Tırtıklı Lastik Diğer Adıyla Fantazi Lastik Örgü Başlama

Örgü ile uğraşıyorsanız yapacağınız işlerde işinize çok yarayacak olan tırtıklı ve bir diğer adıyla fantazi lastik örgü başlama tekniği.

Örgü örmek, sanıldığı kadar zor değildir. En karmaşık desenleri bile çok güzel, gösteren resimli, anlatımlı örgüler yer almaktadır. Gerek dergi gerekse internetteki örgü siteleri olsun, bu konuda çok başarılı görsellerle doludur.  

Fantazi Lastik Başlama

Birçok kıyafeti, örgü yolu ile yapmak mümkündür. Örme elbiseler, yelek ve şallar, kazaklar gibi. Ördükçe hızlanma ve bir sonraki sefere daha karmaşık bir deseni çıkarma yolunda istek aratacaktır. Örmenin en güzel tarafı da boş vakitleri geçirmek için zevkli bir uğraş olmasıdır. Konfeksiyon trikolara kıyasla, çok daha güzel ve kaliteli kazakları meydana getirmek mümkündür. Biraz emek ve sabır, en güzel motifleri yaratmak için gerekli olan iki önemli faktördür.

Örgü Modelleri İle Kişiye Özel Tasarımlar

Örgü modelleri ile kişisel tasarımları yaratmak mümkündür. Hazır giyimde, herkesin aynı tip kıyafetlerle gezme olasılığı, kişisel tasarım kıyafetlerde bulunmayacaktır. Söz konusu model, karmaşık gibi görünse de yapılışı son derece kolaydır. Özellikle şallarda ve yeleklerde çok şık durmaktadır. Yaz ve kış giyilecek hırka ve şallarda, desenleri göstermesi bakımından tercih edilir. El emeği olan bu tasarımlar, kişinin kendini farklı hissetmesine neden olacak güzelliktedir. Yakınlara verilecek en güzel, el emeği bir tasarım hediye olacaktır. Göz nurunu ve mahareti gösteren bu desenler, giyilen hırkalarda şıklık unsuru olarak, öne çıkar. Hobi olarak, örgü teknikleri her kesimden insanın, rahatlıkla uygulayabileceği uğraşlar arasındadır. Göründüğü kadar da zor değildir.

Fantazi Lastik Örgü Başlama

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.