Kolay Hobiler

Tomucuklu Burgular Örgü Modeli Bayan ve Bebek Örgüleri

15 Ekim 2019
Tomucuklu Burgular Örgü Modeli Bayan ve Bebek Örgüleri

Çok güzel ve şık olan bu örgü modeli ile bayan yelekleri, gelin kız yeleği, çeyizlik yelek örebileceğiniz gibi daha değişik örgülerde örebilirsiniz.

Yeni bir örgü modeli öğrenmeye hazır mısınız? İsmi tomurcuklu burgular örgü modeli olan modeli bir kaç video ile öğreneceksiniz. En çok beğenilen örgülerden olan hem tomurcuk hemde burgular örgü modelinin birleşmesi ile ortaya çıkan örnek ile bayan yelekleri, çeyizlik yelekler ve bebek örgüleri gibi örgüler örebilirsiniz. Gönül hanımın anlatmasıyla 1 saat süren videoda tomurcuk motifleri ve burgu motiflerinin nasıl birleştirildiği ayrıntılı olarak gösteriliyor. Çok çok güzel olmuş ellerinize sağlık, çok güzel örüyor ve anlatıyorsunuz bide büyükler için yelek anlatsanız kim bilir ne kadar güzel olur diye yorumlar yapılmaktadır.

tomurcuklu burgular örgü yelek modeli

Tomurcuklu burgular örgü modeli çok şirin güzel ve çabuk ilerliyor. Örneğe başlamadan önce yelek örecekler için altına klasik bir düz bir ters örgü lastik yapılmıştır. Bebek battaniyesi yapmak isteyenler ise dört bir yanına örgü pirinç koyabilirler. Örneğin motifleri 22 ilmek ve 20 sıradan oluşuyor.

Tomucuklu Burgular Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.