Kolay Hobiler

Tomurcuk Tomurcuk Çiçekli Tığ İşi Oya Modeli

17 Temmuz 2019
Tomurcuk Tomurcuk Çiçekli Tığ İşi Oya Modeli

Kolay ve çabuk alışılan tomurcuk tomurcuk çiçekli tığ işi oya modeli yapılışı. Bu modeli size özel seçtim sebebi ise en sevdiğim model oluşu.

Hayatımızın,  hemen hemen her alanında karşımıza çıkar.  Herkesin,  farklı bakış açılarıyla ve güzel dokunuşları ile birlikte yol alarak sonsuz hayal gücünün birleştirilmesi ile birlikte ortaya inanılmaz sonuçlar çıkmaktadır.  Hemen hemen herkesin,  severek uğraşmış oldukları bu sanat dalı aynı zamanda kişilere farklı bakış açılarını da getirir. Günlük hayat içerisinde,  yaşamış olduğu sorunların aşılmasına yardımcı olmaktadır.  Aynı zamanda, kişilerin yaşamış oldukları bu sorunlar içerisinde de tığ işi sanatı da kişinin kendini dinleyerek sıkıntılarını düşünerek çözüme kavuşturulmasında yine kişi kendi sayesinde başarmış oluyor. Bu kadar değerli olan bu sanat gelecek nesillerde da halen varlığını koruyacaktır. Herkes bu sanatı öğrenebilir.

Tığ İşlerinin Hitap Ettiği İnsanlar

Yaş farkı olmaksızın,  yeter ki biraz sabır ve emek gerekiyor. Bunun haricinde diğer, her şey her zaman içerisinde öğrenilerek istenen seviyede kişiler istedikleri her ürünü ortaya çıkarabilir. Kişi isterse takı tasarımı, saç toka tasarımı yapabilir. Bu tamamıyla kişinin, el becerisini ve hayal dünyasına kalmış bir durumdur. Kadınlar,  aynı zamanda kendi günlük yaşantısında da kullanmış oldukları en sıklıkla fular modeli gelmektedir. Bu modelde istedikleri şekilde de kullanabilirler.

Tığ işleri ile birlikte ortaya enfes sonuçlar çıkmaktadır. Tığ işleri,  örneklerini hemen hemen her daim her yerde görebiliriz.  Özellikle çeyizlik yazma modelleri vardır. Ve yeni evlenecek kişilerin çeyizleri içerisinde yelekler, patikler, hırkalar ve benzeri tığ işi sanatlarını görebilmek mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.