Kolay Hobiler

Tomurcuklu Akasya Yaprakları Örgü Yelek Modeli

20 Aralık 2018
Tomurcuklu Akasya Yaprakları Örgü Yelek Modeli

Şiş işi ile yapılan kışlık örgülerinizde kullanabileceğiniz akasya yaprakları örgü yelek modeli. Bebek, çocuk ve bayan yelekleri için ideal bir örnek.

Anlatımlı örgülere yavaş yavaş geçiş yapıyoruz. Bebek, çocuk ve bayan yeleklerinde kullanılan ve örgücü kadınların çok beğeneceği bir örgü modeliyle geldik. Örgünün ismi tomurcuklu akasya yaprakları örgü modelidir. Tomurcuk motifleri ve akasya yaprakları motiflerinin birleşmesiyle yapılan örgü modeli şişlerle örülüyor. Anlatımı bir youtube videosu ile yapılan ve örgü hanem kanalında yayınlanan anlatım sade bir dille anlatılıp gösterilmiştir. Kış sezonunda bol bol örgü örmek isteyenler bu örgü modeliyle de çok güzel örgüler elde edebilirler. Yaklaşık olarak 15 dakika süren video ile örgü motiflerinin yapımını öğrendikten sonra yeleklere uygulayabilirsiniz.

Tomurcuklu Akasya Yaprakları Örgü Modeli

Bayan yelek modelleri yapımında da kullanılan bu model ile kışın üşütmemek için üstünüze giyebileceğiniz yelekler örebilirsiniz. Satış yapıyorsanız müşterilerinize örgüler örebilirsiniz. Akasya yaprakları motifleri tüm örgülerinizde şık duracak. En güzel yelekleri örmek isterseniz bizi takipte kalarak yeni modelleri öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Tomurcuklu Akasya Yaprakları Şiş İşi Örgü Yelek Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayşe mine içden dedi ki:

    Detaylı anlatımınız ve çeşitli modelleriniz bana yeniden örme isteği aşıladı. Çok teşekkür ederim