Kolay Hobiler

Tomurcuklu Gül Dalları Şiş İşi Örgü Yelek ve Şal Modeli

26 Nisan 2019
Tomurcuklu Gül Dalları Şiş İşi Örgü Yelek ve Şal Modeli

Ören kadınlar için bugünkü örgü modeli tomurcuklu gül dalları yelek ve şal modelidir. Çeşitli örgülerde kullanılan örneği bir kaç dakikada öğrenebilirsiniz?

Kadınlar örgü örmeye ara vermeden son sürat devam ediyor. Her gün yeni bir örnek isteyen kişiler şiş işi örgü paylaşımlarının daha fazla olmasını istiyorlar. Onun içinde genellikle şiş işi örgüler paylaşılmaktadır. Kolay ve basit olan bu modellerin görünümleri ise muhteşem. Her türlü örgüde kullanıldığı için de kadınlar bu motifleri kullanıyorlar.

Tomurcuklu Gül Dalları Örgü Modeli

Çeşitli örgülerde kullanılan yeni bir örnek ile karşınızdayız. Örgü modelinin adı tomurcuklu gül dalları modelidir. Şişe ilmek atılarak yapılan örnek genellikle kadın yelekleri ve şallarında kullanılıyor. Bir kaç dakikada nasıl yapıldığı öğrenilen modelin dikkat edilmesi gereken bir kaç bölümü bulunuyor. Bu kısımların en önemli olanları ilmek sayılarını doğru atmak.

Tomurcuklu gül dalları örgü modelinin anlatımı aşağıdaki videoda. Gül dalları motifleri ve tomurcuklarının nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler aşağıdaki videoyu izleyebilirler. Örecek olan herkese şimdiden kolay gelsin.

Tomurcuklu Gül Dalları Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.