Kolay Hobiler

Tomurcuklu Zincirler Bebek ve Bayan Yelekleri Örgü Modeli

19 Nisan 2019
Tomurcuklu Zincirler Bebek ve Bayan Yelekleri Örgü Modeli

Örülmesi zevkli ve bir o kadar da kolay olan tomurcuklu zincirler örgü modeli bebek örgüleri ve bayan yelekle şal yapımında kullanılan bir modeldir.

Tomurcuklu zincirler örgü modeli ile bebek yelekleri, bebek battaniyesi, çocuk süveteri çocuk hırkası gibi örgülerin yanında bayan yelek ve şallar da örülebiliyor. Değişik bir örgü modeli olan tomurcuklu zincirler örgü modeli yapımında tomurcuk ve zincir motiflerinden faydalanmıştır. Tabi ki de bu güzel görünümlü örgü modeli anlatımını Gönül hanımın anlatımıyla sizinle paylaşacağız. Bir diğer adıyla boncuklu zincirler diye de adlandırılan örgü modeli için şiş kullanılmaktadır. İsteyenler modelin yapımında yelek yapacaklarsa eğer altına lastik örebilirler. Bebek battaniyesi örecek olanlar için lastik örmeye gerek kalmıyor. Modeli yapmaya direk başlayabilirler.

Tomurcuklu Zincirler Örgü Modeli

Binlerce takipçisi olan Gönülden Örgüler anlatımları ile kadınları adeta mest ediyor. Videoları yüzbinlerce defa izlenen Gönül hanım sürekli yeni örnekler ile karşımıza çıkmakta. Son modellerinden biri olan tomurcuklu zincirler örgü modelini hemen sende öğren!

Tomurcuklu Zincirler Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.