Kolay Hobiler

Tüm Kadınların İlgisini Çeken Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

17 Ekim 2019
Tüm Kadınların İlgisini Çeken Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

Oya ile ilgilenen tüm kadınların ilgisini çeken boncuklu tığ oyası modeli. Tığ işi ile yapılan bu oya modelini gören kadınlar nasıl yapılacağını merak ediyorlar.

Bu tığ oyasını görüpte merak eden kadınlar için müjdemiz var. Modeli bu yazıdan öğrenebileceksiniz. Evet evet yanlış duymadınız bu tığ işe oya modelini bu yazıya ekleyeceğimiz video sayesinde bulabileceksiniz. Bir çok kadın internette görmüş oldukları oyaların nasıl yapıldıklarını bilmiyorlar. Kolay hobiler olarak en çok ilgi gören boncuklu oya modellerini araştırıp bularak anlatımlarıyla birlikte siteye ekliyoruz. Siteye eklediğimiz oya videoları sayesinde kadınlar meraklarını gidererek oyaların nasıl yapıldıklarını öğrenebiliyorlar. Üstelik 10 dakika vakit ayırmaları da yeterli oluyor.

İlgi Çeken Tığ İşi Boncuk Oyası

Son zamanlarda boncuklu oya modellerine ilgi artmış durumda. Ne zaman bir boncuk oyası modeli paylaşımı yapsak rekor kırıyor. Anlatımlı videoları izleyen kadınlar yazmalarını bu boncuk oyaları ile süsleyebiliyorlar. Her gün onlarca oyanın yapımını isteyenler oluyor. Zamanla gönderilen tüm oyaların yapılışlarını sitemizde paylaşacağız. Yeni oyalar öğrenmek isteyen kişiler günlük olarak siteyi takip ederlerse tüm modelleri öğrenebilecekler.

İlgi Çeken Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.