Kolay Hobiler

Tüm Oyaları Gölgesinde Bırakacak Tığ İşi Yazma Oyası

22 Mayıs 2019
Tüm Oyaları Gölgesinde Bırakacak Tığ İşi Yazma Oyası

Bildiğiniz tüm oyaları unutun, bu tığ işi yazma oyası tüm oyaları gölgesinde bırakacak. Böyle bir tığ oyası modelini kim öğrenmek istemez ki?

Tığ oyaları evlilik çağına gelmiş bir kızın çeyizinde olmazsa olmazlardandır. Bir anne olarak bu çeyize el emeği göz nuru yazma oyaları koymak sizin üzerinize düşecek ve gerçekleştirmekten memnuniyet duyacağınız bir uğraş olacak. Ev hanımıysanız ya da çalışıyorsanız ve işten geldiğinizde kendinize uygun bir uğraş arıyorsanız, bu çeyizlik yazma modelleri sizin için çok uygun. 

Hem kendinize güzel ve eğlenceli vakit geçirtmek hem de kızınızın çeyizi için güzel yazma kenarları yapmak her iki açıdan da sizi mutlu edecektir. Bu videomuzda kızı gelinlik çağına gelmiş anneler için tülbent oyalarını anlatıyoruz. Ayrıca yazma kenarlarını süslemek ve çeyizi görenleri hayrete düşürmek için hiç kimsede olmayan yazma modellerini de sizin için anlatıyoruz. 

Tüm Oyaları Gölgesinde Bırakacak Model

Çeyiz geleneğini devam ettirmek hem kültürümüz açısından hem de gelecekte doğacak ihtiyaçları karşılamak açısından çok değerlidir. İzleyeceğiniz video ile kızınız için en uygun tülbent oyalarını bulabileceğinize ve kolayca uygulayabileceğinize emin olabilirsiniz. Sadece kız anneleri olarak anlattık ama erkek anneleri de gelinlerini mutlu etmek için tığ işi oyalar hazırlayarak yazma kenarlarını süsleyebilirler. Gelininizin zevkini ilk başlarda bilemiyor olabilirsiniz. Ama kendi zevkinize göre seçtiğiniz bir yazma modelinin sizin emeğinizle yapılarak hediye edilmesi onu çok mutlu edecektir.

Tüm Oyaları Gölgesinde Bırakacak Model

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.