Kolay Hobiler

Tüm Püf Noktalarıyla Örgü Modelleri Anlatımları

7 Mart 2020
Tüm Püf Noktalarıyla Örgü Modelleri Anlatımları

Bu örgü modelleri tüm püf noktalarıyla paylaşılmıştır. Anlatımlı örgüler sayesinde kendinize ve çocuklarınıza örgüler örebilirsiniz.

Örgü örmeyi bilmeyenler ve yeni öğrenecekler için, görsel içerikli siteler bulunmaktadır. Örgü modelleri içerisinde en çabuk bitecekler, bebek elbiseleri olacaktır. Birbirinden şık desenlerde farklı renklerde örgüler, her zaman zevkli uğraşlar arasındadır. Örgü, boş vakitleri değerlendirmek için önerilecek hobiler arasındadır. Birbirinden şık özgün tasarım örgü modelleri, her zaman konfeksiyon ürünlerinden farklı olacaktır. Şık olduğu kadar, son derece de kaliteli olacaktır.

Örgü modellerinde yelek ve şalların da yeri ayrıdır. Motif kullanımı, en çok şallarda kendini gösterecektir. Her mevsim kullanılması açısından da şal örgüler, en çok tercih edilen tasarımlardır. Hem kısa zamanda bitmesi hem de zevkle örülmesi bakımından tercih edilir.

Örgülerdeki Kaliteli Tasarımlar

Kışlık örgüler kadar,yazlık örgüler de son derece sık yapılan örgü tasarımlarıdır.Yazlık örgü modellerinde iplik türü, serin tutacak tarzda olmalıdır. Şiş kalınlığı, ipliğin türü, yazlık örgü tasarımlarında önemli rol oynar. Dökümlü duran yazlık örgüler, ayrı bir şıklık sunacaktır. Örgü kazak ve hırkalar, yakın çevre için hediyelik maksatlı da yapılabilir. Tasarım olması bakımından hem şık duracaklar hem de özgün modeller olması bakımından, tercih edilecektir. Konfeksiyon ürünlerine nazaran el örgüleri, her zaman kaliteli duracaktır. İplik seçimi, ören kişinin tercihinde olacağı için, sağlıklı ve sentetik olmayan iplik çileleri tercih edilecektir. Örgü örmek hem boş vakitleri değerlendirmek hem de yeni ürünler yaratılması açısından tercih edilecek uğraşlardandır.

Yeni Anlatımlı Örgüler

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.